Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vendbanime me qera | Njoftimet ne Tiranë


Njoftime per Vendbanime me qera ne Tiranë. Gjeni Vendbanime me qera në Tiranë, apo edhe ne qytetet tjera si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni apartamentin ideal.Sot 00:41
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSINIERE ME QERA,QYTET STUDENTI,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ISH STACIONI TRENIT,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar

Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

1+1 me Qera Akull i Ri | ASL - xhamllik| Kuzhine e Re

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI PRIVATE ME QERA,MEDRESE,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE BLLOKU 1.600 EURO

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,5 MAJI,650 EURO.

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE UNAZA E RE 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET 2+1+BLK ME QERA TEK ZOGU I ZI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE KOPESHTI BOTANIK 700 EURO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE LIQENI 1.500 EURO

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TE KULLAT BINJAKE 3000 EURO

3 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KODRA E DIELLIT 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE TEGU 700 EURO

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA E KAVAJES,950 EURO.

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2ME QERA TE KODRA E DIELLIT 2 1000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2ME QERA TE KODRA E DIELLIT 2 1000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni i Thate )

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 30 M2 QYTET STUDENTI 25.000 LEKE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, PERBALL DELIJORGJIT, 40.000 LEKE

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace .(pas Amb Amerikane)

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1+ BLK ME QERA TE RR E KAVAJES 42.000EURO

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar

Dëshironi të zhvendoseni në Vendbanime me qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Vendbanime me qera në të gjitha qytetet e shtëpisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Vendbanime me qera


Nëse je duke kërkuar për Vendbanime me qera ne Tiranë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Vendbanime me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Vendbanime me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Vendbanime me qera në MerrJep.al


Posedoni Vendbanime me qera? Krijo njoftime per Vendbanime me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione