Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

QERA - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe QERA,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj QERA Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:47
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,KOMBINAT,30.000 LEKE.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 01:28
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,PAZARI I RI,850 EURO.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA,KOMBINAT,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar

Sot 02:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1BLK ME QERA FUSHA E AVIACIONIT 600EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 3+1+2 ME QERA TEK PAZARI I RI 85.000 LEKE

85 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+BLK ME QERA TEK BRRYLI 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Me Qera: 2+1+2wc ( Fresk ) kati 4, Pllt i Ri me Ashensor

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE KUPOLA, LAPRAKE 50.000 LEKE

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2+ BLK ME QERA NE QENDER 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,LIQENI I THATE,400 EURO.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ASTIR,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE LIQENI I THATE 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:26
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+BLK ME QERA NE BLLOK 1.000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament 2+1 me Qera prane Liqenit te Thate

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1+2 te rruga 5 maj

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 Pazari i Ri

800 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE MYSLYM SHYR.

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Vila  ·  Tiranë

VILE ME QERA NE LONG HILL RESIDENCE

2 600 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1+Post parkimi tek Marko Bocari!!

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per qira tek Liqeni i Tiranes!

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per Qira tek Parku Olimpik!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE LIQEN TE THATE!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 02:25 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me QERA apartament 2+1+vendparkimi pranë 21 Dhjetorit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 02:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1+BLK ME QERA TE BRRYLI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj QERA | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione