Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Apartamenti - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Pogradec

Apartamente , 354
Shtëpi , 22
Dhoma , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Apartamenti,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Apartamenti Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Pogradec, Shitet Apartament 2+1, Qender

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:56 Apartamente  ·  Pogradec

Okazion per pak dite 114m2

110 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 09:10 Apartamente  ·  Pogradec

Super Apartament 1+1+ Ballkon I Sapo Mobiluar

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
15 Qer 21:35 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament me qera, Tushemisht

Numri i dhomave: 2
Online
15 Qer 20:59 Apartamente  ·  Pogradec

TUSHEMISHT APARTAMENTI 1+1

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
13 Qer 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

697565029 Shitet apartament 3+1+2 ne Pogradec

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
12 Qer 11:49 Apartamente  ·  Pogradec

Jepet me qira Apartament ne Pogradec

300 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
10 Qer 22:03 Apartamente  ·  Pogradec

Elton home Tushemisht

42 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
10 Qer 14:59 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
10 Qer 13:16 Apartamente  ·  Pogradec

GARSONIERE TUSHEMISHT 1+1

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
31 Maj 05:59 Apartamente  ·  Pogradec

Shtepi/Apartament/Dhoma/Plazhi/Pushimi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
27 Maj 13:55 Apartamente  ·  Pogradec

shitje apartamenti

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
22 Maj 21:17 Dhoma  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

22 Maj 21:17 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
16 Maj 15:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament 3+1+2 ne Pogradec

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
16 Maj 15:05 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament ne qender.

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
08 Maj 17:11 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi/Apartament /pushimi /plazhi

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Pri 19:53 Shtëpi  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Pri 11:41 Apartamente  ·  Pogradec

Shesim Apartament 1+1 Ne Tushemisht Prane Liqenit!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
12 Pri 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
05 Pri 21:06 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet 2+1behet3+1qender 79mije euro

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
05 Pri 16:51 Apartamente  ·  Pogradec

Jepet me qira ditore apartment ne qender te Pogradecit

45 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
03 Pri 11:38 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet Apartament Pogradec (105000Euro)

105 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
01 Pri 18:43 Shtëpi  ·  Pogradec

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Drilon

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
27 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
24 Mar 22:12 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament me qera

90 EUR

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 10:37 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament 2+1 tek shetitorja

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Mar 23:31 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet 2+1 behet 3+1 ne qender 79.000 mije euro

79 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Mar 23:55 Apartamente  ·  Pogradec

Dua të ble apartament 2+1 Pogradec

04 Mar 13:31 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament Pogradec 1+1

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 21:02 Apartamente  ·  Pogradec

Jap me qira

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Shk 14:03 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet Apartament ne Pogradec

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
28 Shk 14:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet duplex, Pogradec

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
20 Shk 18:45 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet Apartament 2+1

62 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Shk 19:35 Dhoma  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

4 000 LEK / ditë

13 Shk 18:44 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet Apartament 2+1 Kisha e Re

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
07 Shk 21:24 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet Apartament okazion

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
01 Shk 11:43 Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Caushi ne Pogradec

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
31 Jan 17:57 Apartamente  ·  Pogradec

Leshohet shtepi private me qera 2+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
28 Jan 20:41 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament ne qender shitet 79 milion lek i mobiluar

79 LEK

Numri i dhomave: 2
15 Jan 20:50 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament me qera Tushemisht

35 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Dhj 20:00 Dhoma  ·  Pogradec

QERA DITORE

12 Dhj 22:14 Apartamente  ·  Pogradec

Apartment 1+1 prane stadiumit Pogradec 45000 €

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Apartamenti | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione