Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jepet me qera - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 183
Vlorë , 55
Durrës , 41
Sarandë , 13
Pogradec , 11
Korçë , 9
Shkodër , 9
Elbasan , 5
Lezhë , 5
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jepet me qera,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 14:59 Dhoma  ·  Durrës

JEPET ME QERA GARSONIERE NE ZONEN E PLAZHIT !!!

200 EUR / muaj

Dje 10:55 Dhoma  ·  Vlorë

Gazoniere me qera ditore + mujore ne lungomare

250 EUR / muaj

Dje 08:53 Dhoma  ·  Tiranë

Jap me qera gasoniere

23 000 LEK / muaj

Dje 08:53 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera garsoniere ne rrugen Budi, Qytet Student

23 000 LEK / muaj

11 Pri 14:57 Dhoma  ·  Tiranë

1+1 Qyteti Studenti,Shkolla Bashkim Fino

18 000 LEK / muaj

11 Pri 07:11 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet garsoniere me qera

17 000 LEK / muaj

Online
11 Pri 06:57 Dhoma  ·  Durrës

Apartament me qera / AC

3 000 LEK / ditë

10 Pri 21:33 Dhoma  ·  Tiranë

garsoniere

16 000 LEK / muaj

10 Pri 13:06 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere ne rrugen Metrush Luli Tirane.

17 000 LEK / muaj

08 Pri 20:17 Dhoma  ·  Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

25 EUR / javor

06 Pri 20:54 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me Qera Dhoma e Nje Qendre Parkureri/Estetike

300 LEK / muaj

05 Pri 21:23 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

05 Pri 16:36 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere ne rrugen Njazi Meka Tirane.

180 EUR / muaj

05 Pri 12:52 Dhoma  ·  Korçë

Dhome me qera ditore ne Korce

22 EUR / muaj

03 Pri 18:04 Dhoma  ·  Tiranë

Okazion garsoniere me qera

17 000 LEK / muaj

Online
01 Pri 23:17 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere kati i pare afer QSUT Tirane.

18 000 LEK / muaj

01 Pri 08:03 Dhoma  ·  Tiranë

Qyteti Studenti jepet me qera garsionere .

19 500 LEK / muaj

30 Mar 14:19 Dhoma  ·  Vlorë

JEPET ME QERA SHTEPIA + DITORE + JAVORE + MUJORE

70 EUR / ditë

20 Mar 09:52 Dhoma  ·  Tiranë

Magazine

300 EUR / muaj

16 Mar 15:46 Dhoma  ·  Tiranë

garsoniere

15 000 LEK / muaj

09 Mar 07:57 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera

40 000 LEK / muaj

05 Mar 13:45 Dhoma  ·  Tiranë

JEPET ME QERA STUDIO APARTAMENT NE DON BOSKO !

380 EUR / muaj

02 Mar 17:43 Dhoma  ·  Tiranë

Jap garsoniere me qera

Online
25 Shk 19:29 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet me qera Garsoniere rruga Aleksander Moisiu Tirane

25 000 LEK / muaj

18 Shk 10:21 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet zyre me qera ose mundesi Shitje

220 EUR / muaj

05 Shk 20:14 Dhoma  ·  Tiranë

Magazine me qera

400 LEK / muaj

01 Shk 22:47 Dhoma  ·  Tiranë

shtepi me qera tirane

200 LEK /

28 Jan 08:29 Dhoma  ·  Vlorë

Zyre me qera.

170 EUR / muaj

25 Jan 22:08 Dhoma  ·  Tiranë

Jepet hyrje 1+1 me qera

220 LEK / muaj

16 Jan 09:40 Dhoma  ·  Kavajë

GOLEM QERA

55 EUR / ditë

21 Dhj 20:00 Dhoma  ·  Pogradec

Apartament pushimi me qera ditore.!

21 Dhj 20:00 Dhoma  ·  Pogradec

QERA DITORE

10 Dhj 10:41 Dhoma  ·  Tiranë

JEPET AMBJENT ME QERA “150m2

03 Dhj 08:01 Dhoma  ·  Durrës

Jepet me qera

25 LEK / ditë

23 Nën 16:43 Agjent për shitje të pronës Dhoma  ·  Vlorë

Garsoniere per qera ne Lungomare!

200 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
22 Nën 08:52 Dhoma  ·  Tiranë

Gazonjere me Qera

20 000 LEK / muaj

07 Nën 17:23 Dhoma  ·  Elbasan

Jepet apartamenti me qera

20 000 LEK /

13 Tet 12:32 Dhoma  ·  Vlorë

Lungomare

12 Tet 14:54 Dhoma  ·  Durrës

Domani me qera

10 000 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jepet me qera | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione