Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jepet me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 20315
Durrës , 3590
Vlorë , 1539
Shkodër , 935
Korçë , 218
Fier , 193
Elbasan , 189
Sarandë , 131
Lezhë , 65
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jepet me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jepet me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:02
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet apartament me qera 1+1 ne Fresk��

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:57
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Me Qera: 2+1 (Vilat Amerikane) 150 m2 | Mobilim Cilesore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:37
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1, Porti, Durres

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 06:54
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me qera Apartament Long Hill Résidence prane TEG��

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar

Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Ambient Biznesi me qera 2-katesh, te Stadiumi Dinamo

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Restorant me qera, mbrapa Rr. Muhamed Gjollesha

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 KOMUNA E PARISIT 650 EURO

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 TEK KOMPLEKS JEDAS!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENTI TEK SHKEMBI I KAVAJES DURRES !

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartament 2+1 në Fresk, Sip:110m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��APARTAMENT 2+1 ME QERA NE KAMEZ

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 2+1 ME QERA PRANE MINE PEZA

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��APARTAMENT 3+1 ME QERA TEK RRUGA E DIBRES

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet apartament 2+1 me qera te Sheshi Skenderbej

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHTEPI ME QERA 2+1 SELITE 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
I zënë Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet zyre me qera tek Kompleksi Turdiu

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 07:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera ambjent biznesi te Kodra e Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:21
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+BALLKON TEK GJYKATA DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

~APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK STADIUMI DINAMO~

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK LIQENI THATE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 STACIONI TRENIT 30.000 LEKE

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2+BLK ME QERA TE 21 DHJETORI 1.000 EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1+2

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� SUPER APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK RRUGA E DURRESIT

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet apartament 1+1 me qera te rruga e Durrsit

830 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 te Fusha Aviacionit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet apartament 1+1 me qera te Komuna e Parisit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:15
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK MARKATA DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� Jepet apartament 2+1 me qera prane Kompleksit Kontakt

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

**Jepet Apartament 2+1 me Qera te Kompleksi Kontakt��

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KONTAKTI

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Apartament me qera 2+1 te Ekonomiku

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Bllok

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

��Jepet me qera Apartament per Zyra prane 21 Dhjetorit.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet ambjent biznesi me qera prane Delijorgjit

3 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK KTHESA E KAMZES

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

�� APARTAMENT 2+1 ME QERA TEK DELIJORGJI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Te Kompleksi Delijorgj .

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA NE VOLLGA , DURRES!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera apartament tek Shkembi Kavajes

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1 Kamez

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 07:14
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 3+1+2

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

~Apartament 2+1 me Qera te Rezidenca Long Hill, TEG~

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 07:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Jepet Garsoniere me Qera, Plepa, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jepet me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione