Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garsoniere me qera - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Garsoniere me qera,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Garsoniere me qera Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 40 M2 QYTET STUDENTI 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:21
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera, Sauk, 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 40 M2 QYTET STUDENTI 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:12
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera, Sauk, 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 40 M2 QYTET STUDENTI 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:40
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 40 M2 QYTET STUDENTI 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 40 M2 QYTET STUDENTI 300 EURO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA 30 M2 QYTET STUDENTI 25.000 LEKE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Sot 08:21
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera, Sauk, 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Shitësit të Besuar
Sot 08:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSINIERE ME QERA,QYTET STUDENTI,300 EURO.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Sot 08:12
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera, Sauk, 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA , QENDER

38 500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 07:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet garsoniere me qera ,Shallvaret

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 05:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 5+1 ne Qender, Jepet dhe per Airbnb

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Shitësit të Besuar
Sot 04:13 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet garsioniere me qira "ALI DEM'

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 23:15 Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA MYSLYM SHYRI SJAM AGJENCI SKA KOMISIONE

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 22:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera ne qender, (ID 4201060)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 19:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera prane stadiumit Dinamo, (ID 4219253)

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Dje 17:50 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 dhe garsoniere ne rrugen Fortuzi, ID 4219309

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera - Don Bosko (VR111)

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere Me Qera Ne Myslym Shyr (ID BG86) Tirane

440 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera garsoniere ne rrugen Margarita Tutulani

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Shitësit të Besuar
Dje 17:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere Me Qera Ne Ali Demi (ID BG89) Tirane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Dje 17:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepen Me Qera 3 Garsoniere Ne Astir (ID BG84) Tiran

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Shitësit të Besuar
Dje 16:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit.UNA41886

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Dje 16:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET GARSONIERE ME QERA NE KATIN E 2 TE NJE VILE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Shitësit të Besuar
Dje 15:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Garsoniere me qera - Komuna e Parisit

530 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Dje 15:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

GARSONIERE ME QERA PRANE NEWS 24 (VR004)

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Garsoniere me qera | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione