Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

400 - Apartamente Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 400,kategori Apartamente,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj 400 Të gjitha | Apartamente | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:31
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Sot 21:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET NJESI KOMERCIALE TE KOMUNA E PARISIT

1 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 20:31
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

VALAMAR HAMALLAJ APARTAMENT 2+1 GJIRI LALZIT

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET SUPER VILE NE DURRES!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 17:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera kati i dyte 2+1 i nje vile tek Kodra e Priftit

395 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Vile 2 kateshe me qera ne rrugen e Durresit, (ID 4251242)

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 15:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1, Unaza e Re (Astir)

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 13:17 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SUPER DUPLEX LUKSOZ 3+1+3 PER QIRA.Neom93669

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 12:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Pjesë Vile 3+1, Laprakë, Tiranë - 400€ | 120 m²

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 12:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
13 Qer 12:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shiten dy Ap 1+1 ne Kombinat

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
13 Qer 11:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Vile me Qera afer Liqenit te Farkes

3 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament prane Kopshtit Zologjik

220 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Apartament tek Rruga Elbasanit

1 600 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / Nderrohet Apartament Kompleksi Xibrak Rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament Kompleksi Xibrak ne Rr. Elbasanit

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1 ne Kompleksin Xibrak

1 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet / nderrohet Apartament 2+1dhe 1+1 ne rr. Elbasanit

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shes/nderroj apartamente me klering

1 EUR

Numri i dhomave: 3,5
13 Qer 09:44 Apartamente  ·  Tiranë

Shitet/nderrohet Apartament ne Linze prane NewYork

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
10 Qer 02:15 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Hyrje UNAZ TE VOGEL poshte tregut 60% KESH

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
10 Qer 02:13 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Apartament TR Leket KESH SOT max 60% vlera tregut SOT

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
05 Qer 09:35 Apartamente  ·  Tiranë

Blej Apartamente unaz te vogel TR

30 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
30 Maj 10:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Godine prane City Park! Okazion!!!

4 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
28 Maj 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Vile me Qera afer Liqenit te Farkes

Numri i dhomave: 10
Shitësit të Besuar
23 Maj 09:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri!

124 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
18 Maj 14:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jeper me qera super apartament 1+1 me dy ballkone 400 Eur

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
16 Maj 16:22 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

*Jepet Apartament 1+1 me qera te Kompleksi Star

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
14 Maj 09:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 tek Bulevardi i Ri!

174 900 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
14 Maj 09:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT NE LAKESIDE RESIDENCE, FARKE!

224 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
13 Maj 18:09 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament jepet me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
12 Maj 14:39 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 me qera

4 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Maj 23:55 Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENTE ME QERA 2+1 ne Don Bosko 400 lek

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Maj 17:42 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 te 21 dhjetori

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
27 Pri 19:13 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje tek Rezidenca O2 , Liqeni i Farkes!

217 000 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Pri 09:27 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera hyrje e kompletuar 400m lek

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
14 Pri 08:00 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me Qera 2+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
10 Pri 12:17 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet apartament per biznes si servis telefonash etj

400 LEK

Numri i dhomave: 3
08 Pri 21:49 Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 400 | Të gjitha | Apartamente | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione