Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

aspirator - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 113
Vlorë , 12
Durrës , 4
Elbasan , 1
Kavajë , 1
Korçë , 1
Lezhë , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aspirator,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj aspirator Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:58 Apartamente , Tiranë

''KOMUNA PARISIT'',SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TUALETE !

225 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online
Dje 08:59 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
29 Maj 22:01 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

18 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
29 Maj 14:11 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 330,000 €

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
28 Maj 22:43 Apartamente , Tiranë

Apartament me qera 1+1 ne Mangalem 21 Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Maj 05:30 Apartamente , Tiranë

2+1 ( Kompl. Dinamo, ne Krah - Rr. Kosovareve ) Pllt i Ri

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
28 Maj 05:00 Apartamente , Tiranë

2+1 (pas Amb Amerikane - 5min Rr. Elbasanit) 100% i Ri

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Maj 22:26 Apartamente , Tiranë

Tirane, me qera Apartament 2+1,Kati 5, 75 m² (BRRYLI)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
27 Maj 19:21 Apartamente , Tiranë

ME QERA 35.000 LEKE 76 M2 1+1 tek Materniteti i Ri

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
27 Maj 11:23 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+ballkon+ambient gatimi menjan

152 000 EUR

27 Maj 09:54 Apartamente , Tiranë

Me qira apartament 1+1 tek 21 Dhjetori prane "Hotel Mondial"

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Maj 15:08 Apartamente , Tiranë

Shitet: 2+1 ( Yzberisht - Nela 6 ) k.5, me Ashensor

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 15:04 Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 (Ali Dem - pas Maternitetit te Ri)

72 000 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Maj 15:01 Apartamente , Tiranë

I Pabanuar me Pare: 1+1+Kuzh me Vete (pas Globe )

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
26 Maj 14:54 Apartamente , Tiranë

2+1+Bllk ( Sh. Willson - Posta 8 ) k.3, Ashensor

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 11:37 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 330,000 €

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Maj 11:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë.

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Maj 10:01 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
26 Maj 09:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 330,000 €

330 000 EUR

Numri i dhomave: 7
25 Maj 04:35 Apartamente , Tiranë

Shitet: 3+1 (Oxhaku - Kongresi Manastirit) me Parkim (K. 6)

95 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
22 Maj 08:36 Apartamente , Tiranë

Shitet: 1+1 Laprake (Rr. Kryesore) Pll i Ri (Kati1 perdhes)

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
18 Maj 10:31 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë. 300,000 €

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
15 Maj 18:38 Apartamente , Tiranë

Shitet Apt 1+1 ( TUFINE - Rr. e Arbrit ) 100% i Investuar

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
15 Maj 15:17 Apartamente , Tiranë

1+1 tek Kopshti Botanik - Pllt i V. 2015

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 15:14 Apartamente , Tiranë

Hera e Pare me Qera: 3+1+2wc (fiks te JOENA - 21 Dhjetor)

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
15 Maj 15:10 Apartamente , Tiranë

Me Qera: 2+1+2wc (Liq. i Thate - Rr. Peti) Pllt i Ri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Maj 14:56 Apartamente , Tiranë

Shitet Shtepi 2 Kateshe ne Vore - 250 m2 Truall & 170 m2

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Maj 10:02 Apartamente , Tiranë

Shitet, Duplex, Rruga E Dajtit, Tiranë.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
10 Maj 16:56 Apartamente , Elbasan

Okazion 2 Gazoniere te kompletuara

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
10 Maj 07:19 Apartamente , Tiranë

4+1+2wc+Tarrace & Parkim Privat *2 Poste ( Siri Kodra )

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Maj 02:26 Apartamente , Tiranë

Rezidenca (Touch Of The Sun) TEG - Vendodhje Eksluzive. Apar

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 21:39 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
17 Pri 12:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Pri 18:04 Apartamente , Tiranë

2+1+2wc, i Madh ( Unv. Marin Barleti - afer Kristal Center )

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
08 Pri 15:14 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Pri 18:48 Apartamente , Tiranë

Ultra Apt me **Cmim OKAZION: 3+1+2 WC +Verande

161 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
06 Pri 18:48 Apartamente , Tiranë

Ultra Apt me **Cmim OKAZION: 3+1+2 WC +Verande

Numri i dhomave: 4
Online
25 Mar 19:25 Apartamente , Tiranë

Jepet per qera apartament 2+1 ne Tek Pazari i Ri

800 EUR / muaj

16 Mar 16:29 Apartamente , Tiranë

2+1+2wc (ASTIR - pas Britishit) Pllt i Ri (Kat. 5, Ashensor)

305 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Mar 15:43 Apartamente , Tiranë

Ne Okazion: 2+1 (Rr.. Dritan Hoxha - Kupola) Kat. 4

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Mar 02:22 Apartamente , Kavajë

Apartament 1+1 Ne Golem tek Mali i Robit

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Shk 10:43 Apartamente , Tiranë

SuperApartament 2+1 Ne hyrje te Kopshti Botanik

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
25 Shk 11:15 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Ali Demi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
24 Shk 16:51 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2+2B PER QIRA TE SHKOLLA 1 MAJI !

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Shk 15:33 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+2+2 TUALETE, NË QENDËR TË HEKURUDHËS, DU

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aspirator | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione