Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Zyre me qera - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 552
Durrës , 334
Vlorë , 6
Shkodër , 5
Berat , 2
Elbasan , 2
Fier , 2
Korçë , 2
Lezhë , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zyre me qera,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Zyre me qera Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 70 M2 ME QERA TE RRUGA NDRE MJEDA 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE ZOGU I ZI, 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar

Sot 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ISH PARKU AUTOBUZAVE,450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me qera zyre ne Bllok!

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA ZYRE 80M2 800 EURO BLLOKU

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ZYRE ME QERA RRUGA MINE PEZA

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:33 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 400 EURO RRUGA E BARRIKADAVE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PER ZYRA RRUGA E DURRESIT

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA ZYRE 110M2 600 EURO PARKU AUTOBUZAVE

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA DYQAN 300 EURO NE LAPRAKE

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA ZYRE 100M2 700 EURO STACIONI I TRENIT

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:07 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

ZYRE PER QIRA TE DELIJORGJI!!

2 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 18:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA ZYRE 120M2 600 EURO MYSLYM SHYRI

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET DYQAN ME QERA 500 EURO LAPRAKE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE ZOGU I ZI, 800 EURO

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ZYRE 70 M2 ME QERA TE RRUGA NDRE MJEDA 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT/ZYRE PER QERA PRANE ISH EKSPOZITES !

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 18:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet Me Qera Apartament/Zyre 1+1 Tek 21 Dhjetori [ID P0182]

410 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 17:42 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali I Robit Golem Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 17:41 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 me Oborr San Pietro Residences Gjir

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Mali I Robit Golem Durres

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Plazh rrota e kuqe Durres

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Gjiri i Lalzit Durres

280 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1+2+Depo Durrës Vollga

395 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Qera Duplex Vollga Durres

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe+Pishine Gjiri i Lalzit Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1+2 Shkembi i Kvajes Durres

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Papafingo 2+1 Shkembi i Kavajes Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 17:38 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 2+1 Gjiri i Lalzit Durres

290 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zyre me qera | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione