Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Or - Apartamente Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 96569
Durrës , 21015
Vlorë , 8675
Shkodër , 3903
Sarandë , 1732
Elbasan , 1690
Fier , 1263
Lezhë , 1206
Korçë , 1086
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Or,kategori Apartamente,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Or Të gjitha | Apartamente | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:09
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1+2+ POST PARKIMI, RRUGA E ELBASANIT,

195 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 1+1+BLK ME QERA NE DON BOSKO 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA NE YZBERISHT 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

LIQENI I THATE, SHESIM APARTAMENT 2+1

225 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Shitet njesi komerciale e pershtatur ne apartament në Plazh,

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 2+1 per Qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB KAVAJE, DURRES !!

80 300 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA E BARRIKADAVE!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTMENT FOR SALE 2+1+1

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI NE CURRIL

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

SHITET SUPER 1+1,VIJA E PARE ME DETIN !!

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 00:51 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Pogradec, Shitet Apartament 2+1, Qender

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Apartamente në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Or | Të gjitha | Apartamente | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione