Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Televizor - Televizorë dhe Projektorë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Televizor,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Televizor Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GRUNDIG TV 42” -SMART TV 3D ME SYZE

230 LEK

17 Pri 18:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor

90 EUR

10 Pri 17:07 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor 40 inch

23 000 LEK

07 Pri 16:01 Televizorë dhe Projektorë  ·  Telefunken  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor smart 43" ''Okazion''

190 LEK Çmimi me zbritje

07 Mar 00:28 Televizorë dhe Projektorë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Beko TV

30 EUR

29 Shk 16:33 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

Televizor

140 LEK

28 Shk 16:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Sony  ·  Tiranë

Televizor

140 LEK

26 Shk 13:26 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Televizor 43 Smart me internet me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

21 Shk 00:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG 43"

17 100 LEK Çmimi me zbritje

19 Shk 16:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor

230 LEK

15 Shk 11:03 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Tv Smart 65” cmime super Ofert 480 lek

1 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 13:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Smart 75 i ri me garanci

699 LEK

05 Shk 12:23 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

Tv sony 164 cm dhe 65 inch

800 EUR

18 Jan 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Tv LG 42" FULL OPTION. 2022

35 000 LEK

18 Jan 10:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv Smart 50 polesh i ri me garanci

1 LEK Çmimi me zbritje

31 Dhj 12:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Televizor LG 32

7 500 LEK

24 Dhj 14:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet televizor

80 000 LEK

24 Dhj 14:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet televizor

80 000 LEK

17 Dhj 22:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  32  ·  Tiranë

TV në shitje

15 000 LEK

09 Dhj 17:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Televizor Samsung 55 inch

1 350 EUR

22 Nën 05:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Televizor

10 000 LEK

18 Nën 20:49 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tv samsung 55”

250 EUR

12 Nën 12:07 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Bravia  ·  Tiranë

SHITET TV Sony Bravia

15 000 LEK

17 Tet 07:20 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Tv 43"

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
15 Tet 19:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Shitet smart tv LG 42"

55 000 LEK

27 Sht 15:14 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 21' 2 cope 100 mij leke

10 000 LEK

12 Sht 18:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

TV LG Smart 43

28 000 LEK

18 Gush 19:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Grundig  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 37 2mije leke

2 000 LEK

15 Gush 17:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor 40 Hoobart TV

200 EUR Çmimi me zbritje

15 Gush 15:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Smart 43” Lobod android

1 LEK Çmimi me zbritje

14 Gush 21:22 Televizorë dhe Projektorë  ·  Hyundai  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tv Hyundai

35 000 LEK

09 Gush 10:41 Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Samsung 55 polsh i harkuar

450 EUR

16 Korr 18:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Tv

5 000 LEK

04 Korr 16:53 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  32P  ·  Tiranë

televizor Philips

100 LEK

16 Qer 13:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV LG OLED 55" C21LA.AEU

160 000 LEK

05 Qer 22:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Hisense

20 000 LEK

31 Maj 17:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hitachi 32"

15 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Maj 18:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG 49'' UHD 4K Smart 3D LED TV

45 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Televizor | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Televizor në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Televizor në kategorinë Elektronika
  • Televizor në kategorinë Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment
  • Televizor në kategorinë Apartamente
  • televizor në kategorinë All Category
  • televizor në kategorinë Lavatriçe dhe makinë tharëse
  • Televizor në kategorinë Pjesë për TV/Satelitë
  • Televizor në kategorinë Servis për Kompjuterë
  • Televizor në kategorinë Televizorë dhe Projektorë | Panasonic

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione