Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Televizorë dhe Projektor në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Sony , 3
Samsung , 8
LG , 5
Panasonic , 2
Philips , 2
Hyundai , 1

Gjej televiorë apo projektor të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për televizorë smart, televzorë 4k, televizor samsung 32, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizor dhe shumë të tjerë. Blej TV nga markat më tënjohura si Sony, Philips, Samsung, LG, Panasonic, Toshiba, Grundig dhe të tjerë.25 Shk 13:29 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

TV NGA GJERMANIA

14 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
03 Shk 15:54 Televizorë dhe Projektorë  ·  Hyundai  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Hyundai

400 LEK

11 Jan 22:34 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Elbasan

Televizior Smart Fuego 40

200 EUR

17 Tet 07:20 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Tv 43"

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
14 Maj 12:54 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Tiranë

Billboard per Reklama

190 EUR

Shitësit të Besuar
12 Maj 11:25 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Vestel  ·  Tiranë

Pjotobooth i ri

1 EUR

Shitësit të Besuar
12 Maj 08:57 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Vestel  ·  Tiranë

Billboard Reklamues

190 EUR

Shitësit të Besuar
30 Dhj 11:37 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Billboarde reklamues te reja

180 EUR

Shitësit të Besuar
17 Tet 10:32 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Billboarde Reklamuese

190 EUR

Shitësit të Besuar
08 Tet 09:42 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Billboard Reklamues

190 EUR

Shitësit të Besuar
28 Shk 10:57 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER OFERTE SMART TV 42''

29 999 LEK

14 Shk 00:04 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

TV 42inch

120 LEK

15 Sht 10:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VIDEOPROJEKTOR

80 EUR

11 Mar 22:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Smart box

6 000 LEK

30 Gush 17:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  Sony  ·  VPL  ·  Tiranë

Videoprojektore me Qera

100 EUR

26 Pri 13:09 Televizorë dhe Projektorë  ·  Philips  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

TV PHILIPS 42

32 000 LEK

22 Dhj 12:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Telivizor plus dekoder t2s2

250 EUR

25 Gush 11:07 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  Markë tjetër  ·  Epson  ·  Tiranë

Epson h432b Projector

198 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 11:37 Televizorë dhe Projektorë  ·  Tiranë

TV LG 42''

360 EUR


Jeni duke kërkuar për televizorë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej mijëra njoftime për televizorë të ndryshëm smart ose më teknologji më të vjetër në shitje me çmimet më të volitshme.


Blej Televizorë të ndryshëm në MerrJep.al


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për TV në shitje nga markat e ndryshme. Shiko njoftimet për televizor 4k, televizor smart, televizor samsung 32 inch, televizorë 40 inch, televizorë fuego, televizorë të harkuar, fuego smart tv 43, 32, televizorë plazma, android tv, smart tv 40 inch, televizorë të përdorur, projektor në shitje, projektor të përdorur, dhe shumë të tjerë në shitje. Blej televizorë me çmimet më të arsyeshme në MerrJep.al.


Shit Televizorë apo Projektor në MerrJep.al


Nëse posedoni televizorë apo projektor të ndryshëm të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni, jeni në platformën e duhur. Krijo njoftime shpejt dhe leht duke plotësuar formularin e me të dhënat e televizorit që dëshironi të shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione