Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Shqipëria

32P , 60
42P , 91
52P , 20
Model Tjeter , 152

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | LG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:42 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Lg 42 led

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
28 Maj 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

!!!! TELEVIZOR LG FULL HD 3D !!!!

16 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Maj 11:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV PLAZME I MARKES LG

199 LEK

26 Maj 23:17 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  52P  ·  Tiranë

TV LG SMART 50"

150 EUR

25 Maj 15:21 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Fier

TV LG 32" OKAZION!

50 EUR

08 Maj 23:00 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Shitet TV

70 EUR

21 Pri 20:51 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

SHITET TV SAMSUNG

180 LEK

21 Pri 20:47 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

LG 43'' led full hd

220 EUR Çmimi me zbritje

17 Pri 10:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet TV LG

30 000 LEK

27 Shk 22:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Gramsh

Tv LG 32p

100 LEK

21 Shk 22:02 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV LG

100 EUR

21 Shk 00:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor LG 43"

17 100 LEK Çmimi me zbritje

17 Shk 08:39 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Durrës

lg 42 polsh

120 EUR

21 Jan 23:06 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet televizor LG

5 000 LEK

18 Jan 15:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Tv LG 42" FULL OPTION. 2022

35 000 LEK

10 Jan 22:40 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OKAZION Televizor LG 32" LCD

12 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Jan 13:35 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Elbasan

Marka lg super tv

10 000 LEK

31 Dhj 12:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Tiranë

Televizor LG 32

7 500 LEK

24 Dhj 12:24 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Korçë

Tv LG 32

5 000 LEK

26 Nën 00:56 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SmartTV LG 43" 4K UHD WebOS (2019) UK

250 EUR Çmimi me zbritje

24 Nën 08:32 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 55 polc LG me internet 4K

280 EUR

22 Nën 05:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Televizor

10 000 LEK

16 Nën 19:48 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monitor LG

70 LEK Çmimi me zbritje

06 Nën 22:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

SmartTV LG 43" 4K UDH WebOS (2021)

300 EUR

01 Nën 06:43 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Durrës

Tv LG 42P

150 LEK

17 Tet 07:20 Dyqan Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Televizor Tv 43"

28 000 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
15 Tet 19:10 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

Shitet smart tv LG 42"

55 000 LEK

14 Tet 04:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Berat

televizora LG 32 pothuajse rrinj.

8 000 LEK

13 Tet 19:44 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Berat

televizora LG 32 pothuajse rrinj.

8 000 LEK

01 Tet 18:38 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bazament per TV

2 000 LEK

29 Sht 19:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV LG 55 4K Smart Tv

55 000 LEK

28 Sht 01:30 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

komanda për LG tv

4 000 LEK

19 Sht 07:59 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

televizor lg 42 polsh plazma i thjeshte

80 LEK

17 Sht 22:58 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

TV LG 70" 4K ULTRA HD

75 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Sht 21:20 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes smart tv LG 55polc

300 EUR

12 Sht 18:36 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Tiranë

TV LG Smart 43

28 000 LEK

25 Gush 11:19 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Televizora Lg 43 polsh

200 EUR

23 Gush 17:31 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Lezhë

Televizor

200 EUR

28 Korr 13:11 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  32P  ·  Elbasan

Shitet Televizor LG 32''

90 EUR

25 Qer 15:15 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LG Smart TV 50 Zoll

250 EUR

25 Qer 15:12 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LG Smart TV 50 Zoll

250 EUR

19 Qer 19:25 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  42P  ·  Vlorë

Televizor LG 42'' Full HD

220 LEK

16 Qer 13:45 Televizorë dhe Projektorë  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet TV LG OLED 55" C21LA.AEU

160 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione