Blej Pjesë të ndryshme pë TV, FototAparate dhe DVD në shitje | Njoftimet në Shipëri

Gjej gjithçka për televizorë, fotoaparte, DVD, dhe të tjera në shitje. Shiko njoftimet për pjesë dhe pajisje të ndryshme si çantë për kamera, switcha, disk, usb, ndriues, saç, fisha hdmi, iptv abonime, tv box, dhe shumë pajisje tjera ëmund të ju duhen. Filtro njoftimet apo kërko në kutinëe kërkimit për pajisjen që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.

07 Korr 14:55 ,

Android Box

5 000 LEK

04 Korr 22:22 ,

Navi tomton

04 Korr 08:54 ,

navi tomton

28 Qer 02:41 ,

SHES PRINTER TE RI

22 000 LEK

20 Qer 22:54 ,

Saç

2 000 LEK

Të gjitha pajisjet për televizorë, fotoaparate, DVD ë ndryshme në një vend. Gjej gjithçka që ju duhet me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Blej dhe shit pjesë dhe pajisje të ndryshme elektronike.

Blej Pjesë dhe pajisje të ndryshme për video player dhe Fotoaparate

Eksploro gamën tonë të gjërë të pjesëve të ndyrshme për televiorë, fotoaparate, DVD, dekoder dhe të tjera në shitje. Shiko njoftimet për çantë për kamera, switcha, disk, usb, ndriques, saç, fisha hdmi, iptv abonime, tv box, android box, përforcues wi-fi, drit solare, lente, iptv dekoder, abonime, dhe shumë pjesë të tjera në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve për pjesë dhe pajisje të ndryshme elektronike. 

Shit pajisje dhe pjesë për video player dhe fotoaparate

Nëse posedoni pajisje dhe pjesë të ndryshme për fotoaparate, televizorë, kamera dhe fotoaparate ë dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e mijëra vizitorëve ë kërkojnë gjëra të përdorura. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim