Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë të ndryshme pë TV, FototAparate dhe DVD në shitje | Njoftimet në Shipëri


Gjej gjithçka për televizorë, fotoaparte, DVD, dhe të tjera në shitje. Shiko njoftimet për pjesë dhe pajisje të ndryshme si çantë për kamera, switcha, disk, usb, ndriues, saç, fisha hdmi, iptv abonime, tv box, dhe shumë pajisje tjera ëmund të ju duhen. Filtro njoftimet apo kërko në kutinëe kërkimit për pajisjen që ju duhet dhe gjej ofertat më të mira.Sot 00:26 Të tjera  ·  Tiranë

Konvertues Videosh nga kasetat e vjetra ne DVD .

50 EUR

Dje 22:27 Të tjera  ·  Tiranë

OKAZION KAPAK DVD OKAZION

20 LEK

Dje 17:12 Të tjera  ·  Shkodër

Printer

250 EUR

Online
Dje 17:10 Të tjera  ·  Shkodër

Karikues universal

2 400 LEK

Online
Dje 17:10 Të tjera  ·  Shkodër

Printer termall

Online
Dje 17:08 Të tjera  ·  Shkodër

Monitor 22"

4 000 LEK

Online
Dje 11:16 Të tjera  ·  Lezhë

Dron Mavic 2 Pro per shitje

900 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:18 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

DYLBI TEKE

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Online Shitësit të Besuar
22 Pri 18:01 Të tjera  ·  Tiranë

PESHORE ARGJENDARIE

3 000 LEK

21 Pri 13:03 Të tjera  ·  Pogradec

Pajisje që heq lagështinë në ambientet

13 000 LEK

17 Pri 21:44 Të tjera  ·  Kukës

Android box

1 LEK

15 Pri 21:37 Të tjera  ·  Tiranë

Pult universal me funksion learning

500 LEK

14 Pri 20:31 Të tjera  ·  Elbasan

revopoint range 3d scanner ne kuti

550 EUR

14 Pri 18:29 Të tjera  ·  Tiranë

kufje per tv

90 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 15:45 Të tjera  ·  Tiranë

Drron dron fluturues (Parrot Swing)

35 000 LEK

14 Pri 15:35 Të tjera  ·  Tiranë

Dron fluturues me bateri (parrot swing)

35 000 LEK

11 Pri 17:04 Të tjera  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

80 EUR

09 Pri 22:06 Të tjera  ·  Tiranë

Digitalb

1 000 LEK

Online
09 Pri 22:06 Të tjera  ·  Tiranë

Telekomande

1 000 LEK

Online
27 Mar 19:09 Të tjera  ·  Tiranë

TV NE SHITJE

16 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 13:39 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet PlayStation 4

20 000 LEK

26 Mar 12:13 Të tjera  ·  Tiranë

Insta360 One x2 + 16gb SDCard + Tripod & Selfie Stick

380 EUR

26 Mar 06:07 Të tjera  ·  Tiranë

SHITUR! TV Fuego 32''+Aparat Nikon

1 LEK

24 Mar 10:50 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet PS 4

280 EUR Çmimi me zbritje

23 Mar 23:33 Të tjera  ·  Tiranë

Dekoder digitalb dvbt2

2 500 LEK

23 Mar 16:40 Të tjera  ·  Elbasan

Shperndares i fuqishem interneti

1 300 EUR

22 Mar 17:50 Të tjera  ·  Durrës

Fotokopje RICOH

220 EUR

17 Mar 16:58 Të tjera  ·  Tiranë

Mikroskop 1000x

3 000 LEK

16 Mar 10:59 Të tjera  ·  Tiranë

Drone DJI AIR 2

1 LEK

16 Mar 08:40 Të tjera  ·  Pogradec

San Disk multi-card reader

50 EUR

13 Mar 20:42 Të tjera  ·  Tiranë

Apple Tv 4K

169 EUR

13 Mar 20:32 Të tjera  ·  Tiranë

Apple Tv 4K 3rd Generation

169 EUR

12 Mar 16:18 Të tjera  ·  Tiranë

Televizor 32

70 EUR


Të gjitha pajisjet për televizorë, fotoaparate, DVD ë ndryshme në një vend. Gjej gjithçka që ju duhet me çmimet më të arsyeshme në tregun më të madhë online - MerrJep.al. Blej dhe shit pjesë dhe pajisje të ndryshme elektronike.


Blej Pjesë dhe pajisje të ndryshme për video player dhe Fotoaparate


Eksploro gamën tonë të gjërë të pjesëve të ndyrshme për televiorë, fotoaparate, DVD, dekoder dhe të tjera në shitje. Shiko njoftimet për çantë për kamera, switcha, disk, usb, ndriques, saç, fisha hdmi, iptv abonime, tv box, android box, përforcues wi-fi, drit solare, lente, iptv dekoder, abonime, dhe shumë pjesë të tjera në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njoftimeve për pjesë dhe pajisje të ndryshme elektronike.


Shit pajisje dhe pjesë për video player dhe fotoaparate


Nëse posedoni pajisje dhe pjesë të ndryshme për fotoaparate, televizorë, kamera dhe fotoaparate ë dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime në mesin e mijëra vizitorëve ë kërkojnë gjëra të përdorura. Bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione