Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Pjesë për TV dhe Satelitë | Njoftimet në Gjithë Shipërinë


Pjesë të ndryshme për televizorë dhe satelitë në shitje. Shiko njoftimet për minibare për tv, usb wifi për tv, mbajtëse për tv, tv stick, dekoder digitalb, iptv për tv, dekoder tokësor dhe satelitor, syze 3d dhe shumëçka tjetër për televizorë dhe satelitë në shitje. Blej pajisje dhe pjesë për TV dhe satelitë me çmimet më të volitshme.23 Pri 10:47 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

ANDROID, 8GB RAM, 128GB MEMORIE

6 000 LEK

16 Pri 10:12 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Mecol KM6 Deluxe

12 000 LEK

Online
14 Pri 00:11 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Dekoder Fuego DVB T2 Recever H264

1 500 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 18:24 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

Motorr saci satelitor

65 LEK

13 Pri 18:24 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

Parabel satelitore

25 LEK

26 Mar 19:35 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

FlyBox T2 Tokesor

49 LEK

26 Mar 19:30 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

FlyBox Satelitor

49 LEK

26 Mar 19:28 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

Opticum HD TS 9600

50 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 13:29 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

İptv abonim 40 euro 1 vite

40 EUR

20 Mar 01:17 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Kukës

İptv abonim 40 euro 1 vit

40 EUR

19 Mar 17:37 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Mbjatese televizori

3 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Mar 16:59 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Dekoder tokësor

2 000 LEK

19 Mar 16:55 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Dekoder tokësor

2 000 LEK

18 Mar 11:56 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

IPTV

60 EUR

16 Mar 16:30 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Elbasan

GTMEDIA V8 UHD

60 EUR Çmimi me zbritje

Online
15 Mar 23:10 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Fier

Mbajtëse muri Televizori

1 500 LEK

15 Mar 23:10 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Fier

Mbajtëse muri Televizori

15 EUR

12 Mar 08:51 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Shkodër

Vestel 17MB65-1v.2

15 EUR Çmimi me zbritje

Online
10 Mar 14:36 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

İptv 40 euro per 1 vite

40 EUR

09 Mar 19:12 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Wireless Display Dongle

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
06 Mar 14:41 Dyqan Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Android Box TX9 PRO

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
06 Mar 14:33 Dyqan Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

ANDROID BOX 8/128 GB

5 500 LEK

Shitësit të Besuar
04 Mar 21:22 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

DIGITALB FlyBOX satelitor

90 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 17:30 Pjesë për TV/Satelitë  ·  Tiranë

Makin per femi

200 EUR


Gjej gjithçka që ju duhet për televizorë dhe për satelitë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për pajisjen që ju nevojitet. Shiko njoftimet dhe gjej pjesët dhe pajisjet që ju duhen për TV apo satelitë.


Blej pjesë dhe pajisje për TV dhe satelitë në MerrJep.al


Gjej gjithçka që ju duhet për televizorë dhe satelitë të ndryshëm. Shiko njoftimet për minibare për tv, usb wifi për tv, mbajtëse për tv, tv stick, dekoder digitalb, iptv për tv, dekoder tokësor dhe satelitor, syze 3d, pult për tv, abonim iptv, android tv box, digitalb premium, flybox satelitor, pjesë për tv smart, smart box, dhe shumë pjesë dhe pajisje tjera për televizorë dhe satelitë të ndryshëm në shitje.


Shit pjesë dhe pajisje për TV dhe satelitë


Posedoni pjesë dhe pajisje të ndryshme për TV dhe satelitë që dëshironi ti shisni? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online, krijo njoftime për pjesë për TV dhe për satelitë të ndryshëm dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione