Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

xiaomi redmi note 8 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe xiaomi redmi note 8,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj xiaomi redmi note 8 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Qer 16:24 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Honor  ·  Durrës

4 telefona 800€

800 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 23:23 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Super telefon

190 LEK

04 Qer 22:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Apple watch ultra 8��

60 EUR Çmimi me zbritje

09 Pri 18:09 Dyqan Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Vlorë

Redmi Note 8 T

129 EUR

Shitësit të Besuar
08 Pri 23:55 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Fier

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 8/256GB

150 LEK

04 Shk 11:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 13 2024

13 000 LEK

04 Shk 01:48 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Shitet

190 LEK

17 Nën 12:43 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Tiranë

iPhone xs 64gb

100 LEK

14 Nën 18:12 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi note 8 pro

90 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 20:23 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi redmi note 12 (i ri ne kuti)

199 EUR

13 Sht 19:34 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

Redmi note 11 pro + dhe ore xiaomi

300 LEK

16 Korr 16:40 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Shitet Redmi Xiaomi 11 note pro

220 LEK

14 Korr 21:33 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Xiaomi Okazion

2 200 LEK

26 Qer 22:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s Plus  ·  Tiranë

Iphone 6S Plus

110 LEK

15 Qer 00:14 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi note 8 pro

7 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 23:38 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Shitet Xiaomi Super gjendje

150 LEK

15 Maj 07:47 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi note 8 prp

10 000 LEK

08 Maj 23:11 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 8 pro

12 000 LEK

28 Shk 15:08 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 8

100 LEK

10 Shk 13:41 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

xiaomi redmi note 8 pro

15 000 LEK

18 Jan 21:39 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Pogradec

Xiaomi Redmi Note 10

140 000 LEK

18 Jan 09:31 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

OKAZION Shitet Xiaomi Redmi Note 8 + Ore Smart

1 LEK

03 Tet 16:08 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi note 10 pro 8/128

210 EUR

25 Sht 18:20 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Korçë

Shitet Xiaomi Redmi Note 5 4/64

100 LEK

16 Sht 11:13 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 10

20 000 LEK

10 Sht 22:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 13 Pro Max  ·  Tiranë

Followers

25 EUR

03 Sht 14:00 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Xiaomi Redmi note 9 pro

200 LEK

03 Sht 12:49 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 9 Pro

200 LEK

13 Korr 20:52 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet xiaomi redmi note 8

130 LEK

10 Maj 10:25 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Sarandë

��Xiaomi Redmi Note 8 160€ ��

160 EUR

07 Mar 18:51 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Shitet

180 LEK

20 Shk 17:42 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 8

150 LEK

12 Tet 16:40 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Lezhë

Xiaomi Redmi Note 8 PRO

100 EUR

27 Sht 11:29 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Durrës

Shitet Xiaomi Redmi Note 8

100 LEK

18 Maj 15:31 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone XS  ·  Malësi e Madhe

iphone xs pa face id 64 gb

300 LEK

30 Mar 15:56 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Xiaomi Redmi Note 8 okazion

11 000 LEK

30 Mar 01:26 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

13 000 LEK

25 Mar 14:28 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Redmi  ·  Tiranë

Shitet Xiaomi Redmi Note 8 Pro 6/128gb

18 000 LEK

08 Shk 10:17 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Xiaomi Mi  ·  Tiranë

shitet xiaomi redmi note 8 pro

250 LEK

03 Shk 04:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Durrës

Iphone 8 64 GB OKAZION

259 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj xiaomi redmi note 8 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione