Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjesë dhe Pajisje për celularë Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pjesë dhe Pajisje për celularë,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 22:19 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Power Bank 10000mha

1 500 LEK

06 Pri 13:40 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Okazion

9 000 LEK

25 Jan 19:09 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone me icloud

03 Gush 19:07 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

AirPods Pro 2 new i box

150 EUR

04 Korr 13:28 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

AirPods Pro Super Imitim

75 LEK

10 Pri 23:47 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Power Bank Verbatim 10000Mah

30 LEK

10 Pri 23:44 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Power Bank AURIS 10000Mah

30 LEK

27 Mar 13:21 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Bokse origjinale Iphone 8+

1 500 LEK

17 Mar 08:20 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Sennheiser btc 4.50

8 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Jan 22:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Airpods pro 2

80 EUR

17 Dhj 18:04 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Galaxy Watch

1 EUR

08 Dhj 15:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

shitet faqe tik toku

350 EUR

28 Gush 11:11 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Pjese per iphone

29 Korr 17:19 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone SE 2020

1 LEK

08 Korr 22:28 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Scooter xiaomi

250 LEK

08 Korr 22:28 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Skutera elektrik

250 LEK

03 Korr 10:49 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

pjese per telefona

07 Qer 12:29 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Ekran +tach

2 500 LEK

08 Maj 10:54 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

SMARTWATCH HW 21

15 LEK

08 Maj 10:54 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Fier

15 Pri 15:53 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone

280 LEK

05 Pri 12:08 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Apple Watch

18 Mar 10:26 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Klevis

23 Shk 00:43 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Apple watch

17 Shk 21:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone 12 per pjes

17 Shk 21:27 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Ekran Iphone 12 100%org

31 Jan 12:23 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

wiko lenny touch ekran

25 LEK

20 Nën 08:56 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Kart Memorje 1TB

250 EUR

12 Nën 10:43 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

iphone xs max folio case

20 EUR Çmimi me zbritje

06 Nën 12:41 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone X

11 Tet 21:51 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

SHITEN

30 LEK

16 Korr 12:42 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Iphone 6

3 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Maj 22:10 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Qarqe te ndryshem per samsung

2 LEK

12 Maj 14:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Kamer,bateri dhe baz per 11 pro max

2 LEK

12 Maj 14:31 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Pjes per iphone xs dhe xr

24 Pri 14:06 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Fier

Airpods with wireless case

100 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pjesë dhe Pajisje për celularë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pjesë dhe Pajisje për celularë | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione