Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Panasonic Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | Panasonic | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 09:53 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bokse panasonic

50 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 16:18 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

RADIO GOLF 7 & 7 PLUS DVD

300 EUR

15 Maj 09:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

Shitët DVD dhe Radio

80 EUR

09 Maj 17:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

sistem TECHNICS

500 EUR

Online
27 Dhj 21:53 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

mini impiant Panasonic

4 500 LEK

Online
27 Dhj 21:52 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Impiant TECHNICS

20 000 LEK

Online
17 Sht 16:45 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Elbasan

Impjant muzike

80 LEK

03 Sht 17:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

home theatre panasonic

12 000 LEK

Online
17 Gush 21:04 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Boks me bluetooth per muzike

6 790 LEK

15 Gush 21:04 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

Technics amplifikator

12 000 LEK

Online
14 Gush 18:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

sistem Technics

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
14 Maj 15:36 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

bokse panasonic sb-pm03

6 000 LEK

Online
29 Mar 16:59 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Panasonic  ·  Tiranë

Manjetofon Panasonic

3 500 EUR

Online
09 Dhj 13:05 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

radio Scott

3 000 LEK

Online
29 Sht 20:16 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse Panasonic sb-Pm29

4 000 LEK

11 Jan 18:20 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Woofer Audi

40 LEK Çmimi me zbritje

30 Tet 09:59 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

RADIO VW RNS 300

100 EUR

03 Dhj 18:29 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kasetofon Golf 6 Turan polo

45 EUR Çmimi me zbritje

23 Nën 12:15 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavatrice e pedorur

200 EUR

26 Shk 09:43 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet home cinema

150 EUR

17 Jan 12:40 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

okazjon me marveshje

10 EUR

09 Jan 12:44 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse tavani

35 EUR Çmimi me zbritje

05 Nën 12:54 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Stereo ne gjendje shume te mire!

12 000 LEK

03 Tet 17:11 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Home Video Cinema

80 LEK

26 Qer 12:08 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

RADIO NAVIGATOR VW RNS 310

250 EUR

03 Gush 16:37 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Panasonic super bass

40 EUR

04 Qer 10:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Okazion 35 mije leke

35 LEK

10 Qer 15:06 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Panasonic 5 CD

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | Panasonic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione