Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kenwood Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje Audio,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje Audio | Kenwood | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 10:15 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

set kenwood

150 EUR

28 Shk 22:24 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kenwod

40 LEK

11 Korr 17:04 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet woofer

60 EUR Çmimi me zbritje

08 Qer 21:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Home cinema

50 EUR

11 Pri 16:54 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amplifik JBL 600 wat

1 EUR Çmimi me zbritje

11 Pri 16:35 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

600wat

80 EUR

16 Shk 23:10 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amplifikatora

200 LEK

04 Dhj 12:01 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Android carplay per makine ose motore

105 EUR

04 Dhj 08:41 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KENWOOD

30 EUR

25 Nën 20:15 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET AMPLIFIKATOR KENWOOD KRF-V4070D

25 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 09:56 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kasetofon per golf 5

54 LEK Çmimi me zbritje

30 Mar 16:30 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 bokse kenwood

30 EUR

06 Shk 12:30 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten kasetafone 450€

450 EUR

01 Jan 16:55 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet amplificator kenwood

80 LEK

01 Tet 08:36 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kenwood dvd

500 LEK

16 Pri 10:53 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Paisje per muzik

13 Pri 09:43 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Kenwood 1000 waat

400 EUR

06 Pri 10:33 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kasetofon Kenwood

60 EUR

03 Nën 10:36 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Kenwood Majtofon

70 EUR

10 Sht 00:17 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Amplifikator +

150 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 23:01 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Kerkoj

2 000 LEK

29 Pri 12:57 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Kasetofon/Android

80 EUR

29 Shk 13:07 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bokse te reja shiten okazion super xmim

1 LEK

20 Jan 19:50 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Paisje per muzik

17 Jan 16:40 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zeruse Pasije per muzik

16 Jan 12:48 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Kasetofon universal android ,kontakt Wp

70 EUR

27 Dhj 15:26 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shiten:

70 EUR

02 Pri 16:43 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Impiant Kenwood

150 EUR

20 Mar 09:43 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Amblifukator

50 LEK

12 Mar 12:28 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shiten 2 vufera

250 LEK

23 Shk 15:30 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Subwoofer + amplifikator

150 000 LEK

02 Shk 17:47 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

wofer

100 EUR

03 Jan 16:42 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pajisje Kundra Pergjimit

1 000 EUR

18 Nën 13:03 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kasetofon C class w203

50 LEK

19 Gush 13:27 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Subvufer 1300W

100 EUR

18 Maj 22:12 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Bateri super okazion

250 EUR

14 Pri 12:21 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

anker orgjinal me blotuthe

50 LEK

18 Nën 00:52 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

2 Bokse kenwood 1500 copa

1 500 LEK Çmimi me zbritje

18 Nën 00:52 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

2 Bokse kenwood 1500 copa

3 000 LEK

10 Nën 20:12 Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Kenwood  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

kasetofon kenwood

3 500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje Audio në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje Audio | Kenwood | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione