Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

alcatel - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe alcatel,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj alcatel Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

02 Qer 19:44 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet i ri Alcatel

105 EUR

Online
25 Mar 17:37 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  U5  ·  Tiranë

Telefon

50 EUR

29 Nën 19:16 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Alcatel

07 Nën 18:59 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Tiranë

Alcatel One Touch

6 000 LEK

15 Qer 15:37 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pixi 3  ·  Tiranë

Tablet

50 EUR

19 Dhj 10:17 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet

95 LEK

27 Tet 07:53 Telefona celular  ·  Sony  ·  Xperia SP  ·  Tiranë

Xperia,Alcatel

45 LEK

24 Qer 13:24 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ALCATEL 5029D 9000 Lekë

9 000 LEK

03 Qer 15:24 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet alcatel

7 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 16:59 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

50 EUR

20 Jan 11:29 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

TABLET ALCATEL 1T7 me SiM

6 900 LEK

15 Tet 13:07 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Tiranë

Shitet Alcatel

5 000 LEK

12 Tet 08:48 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Alcatel 4g

4 500 LEK Çmimi me zbritje

01 Maj 15:05 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Tiranë

Maska pambuku me porosi

200 LEK

30 Jan 18:10 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet telefon alcatel 1s

11 000 LEK

02 Jan 22:01 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Alcatel 3V

69 EUR

03 Dhj 14:46 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 3  ·  Tiranë

Alcatel Idol 3 5.5 - 80milek !!!!

80 LEK

26 Tet 19:49 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tel. Alcatel

3 000 LEK

26 Tet 19:36 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet tel. Alcatel

3 000 LEK

30 Sht 12:44 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop 4  ·  Tiranë

Alcatel pop 4 ne kuti

08 Gush 07:31 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Telefona

1 000 LEK

01 Gush 23:22 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Alcatel i ri

70 LEK

30 Korr 13:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6  ·  Tiranë

Iphone 6 dhe alcatel

150 LEK

28 Qer 19:17 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Idol  ·  Tiranë

shitet alcatel one touch

3 000 LEK

10 Qer 11:25 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy A3  ·  Tiranë

Telefona per pjese

70 EUR

15 Mar 17:40 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Alcatel

13 000 LEK

27 Shk 13:08 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Alcatel One Touch 991

1 500 LEK Çmimi me zbritje

06 Shk 19:40 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop 4  ·  Tiranë

Alcatel IDOL4

130 LEK

14 Jan 18:47 Telefona celular  ·  Nokia  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes tablet

7 000 LEK

30 Nën 16:58 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch Pixi  ·  Tiranë

Alcatel one touch pixi 3

7 000 LEK

29 Tet 22:50 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop D1  ·  Tiranë

Shitet alcatel

15 LEK

10 Sht 08:53 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  One Touch M'Pop  ·  Tiranë

Alcatel oneTouch

120 000 LEK

03 Gush 17:29 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop C5  ·  Tiranë

Alcatel 3c

150 EUR

25 Korr 16:12 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Idol 2 S  ·  Tiranë

Alcatel 975

50 LEK

04 Maj 21:58 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pixi 3  ·  Tiranë

Alcatel pixi

80 EUR

04 Pri 18:04 Telefona celular  ·  Alcatel  ·  Pop D1  ·  Tiranë

Tablet alcatel 10 inc p360x pop 10

180 LEK

20 Mar 17:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Tiranë

Iphone 5 alcatel

30 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj alcatel | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione