Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ps3 - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ps3,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ps3 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Pri 16:34
Linku:
Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 me cip  ·  Tiranë

Shitet Ps3 Slim

120 000 LEK


Dje 15:55 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

Ps3 Slim

10 000 LEK

Dje 15:20 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

Lojra PS4

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:19 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

Shitet modem Huawei VDSL

12 EUR

Dje 15:19 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One S  ·  Tiranë

Xbox One S

21 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 15:18 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4  ·  Tiranë

PlayStation 4

22 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:10 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Lojra Xbox 360

10 LEK Çmimi me zbritje

Dje 13:09 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360 Slim  ·  Tiranë

Xbox 360 Slim 20 Lojra

99 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:54 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS4 Pro  ·  Tiranë

Ps4 Pro

290 LEK Çmimi me zbritje

Dje 08:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

LEVE E RE ORIGJINALE PS3

2 000 LEK

15 Pri 16:23 Dyqan Servis për celularë  ·  Tiranë

❌ Mini Studio Fotografike ❌

1 LEK

Shitësit të Besuar
14 Pri 13:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

X box Classic

7 LEK

14 Pri 13:12 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox 360  ·  Tiranë

Xbox Power Supply

20 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 09:48 Konzolatë për lojëra  ·  Microsoft  ·  Xbox One X  ·  Tiranë

Xbox Series X nga amerika

500 LEK Çmimi me zbritje

14 Pri 09:47 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch v1 me cip me lojra falas

350 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 00:11 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Tiranë

HDD per Kompjuter, Laptop & PS3

1 LEK

13 Pri 17:53 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

❌ LAPTOP ACER SUPER OKAZION 150 MIJE ❌

150 LEK Çmimi me zbritje

13 Pri 16:34 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3 me cip  ·  Tiranë

Shitet Ps3 Slim

120 000 LEK

13 Pri 16:21 Konzolatë për lojëra  ·  Sony Computer Entertainment  ·  PS3  ·  Tiranë

Shiten lojera per PS3

1 000 LEK Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ps3 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ps3 ps3 Ps3 Ps3 Ps3 ps3 Ps3 PS3 ps3 Ps3

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione