Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

aparate - Elektronika Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe aparate,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj aparate Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Maj 11:02 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Iphone 14 Pro Max - 128GB

860 EUR

29 Pri 23:12 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

Okazion Iphone 14 Pro Max 128GB Deep Purple

87 000 LEK

28 Pri 16:58 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 14 Pro Max  ·  Tiranë

�� Okazion Iphone 14 Pro Max Deep Purple ��

88 000 LEK

23 Pri 11:25 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

AGFA APS 25 filma

15 Mar 12:38 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Zhiun Crane M3

360 EUR

15 Mar 12:24 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Flycam C5

50 EUR

17 Shk 02:25 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Canta aparatesh 2

70 EUR

17 Shk 02:25 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Shitet mikrofone

40 EUR

28 Jan 17:09 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

SHITEN 2 APARATE NIKON

35 000 LEK

20 Jan 10:15 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparate me filem

1 LEK

18 Nën 14:15 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparate fotografike

150 EUR

01 Tet 09:45 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparat Canon G12

11 000 LEK

01 Tet 09:27 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparati Panasonic Lumix Dmc TZ20

6 500 LEK

01 Tet 09:16 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparati Olympus FE 310

3 500 LEK

19 Sht 14:23 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  General  ·  Tiranë

Mic miz valor saramonic

450 EUR

14 Gush 14:36 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

objektive per aparate

4 000 LEK

14 Gush 14:23 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

objektive per aparate EXAKTAR

6 000 LEK

01 Qer 13:56 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Aparate degjimi origjinale

400 EUR

13 Maj 09:26 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

OKAZION - SHITJE AKTIVITETI

8 500 EUR

08 Shk 10:19 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Aparate Fotografik

210 EUR

10 Jan 15:33 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Gramafon

10 Jan 15:30 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Paisje per muzik zerim

18 Dhj 23:37 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Televizorë dhe Projektorë  ·  Samsung  ·  UE  ·  Tiranë

TV Shumic e pakic

25 Nën 22:58 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Aparat Degjimi Phonak - Bolero Q50-SP

200 EUR Çmimi me zbritje

14 Nën 16:56 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Flash per aparate canon

15 EUR Çmimi me zbritje

13 Nën 21:47 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Blejme aparate edhe lensa

10 Nën 23:20 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Tiranë

Blejme aparate

13 Tet 14:15 Pajisje Audio  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Paisje per muzik zerim

12 Tet 13:52 Pajisje Audio  ·  MP3/4/5-player/CD  ·  Tiranë

Paisje per muzik

10 Sht 22:50 Film dhe Muzikë  ·  Muzikë  ·  Tiranë

Paisje per muzik zerim

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj aparate | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione