Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Nintendo Të gjitha në Shqipëria

2DS , 11
2DS XL , 3
3DS , 39
3DS XL , 12
DS , 34
DSI , 26
Model Tjeter , 215
Wii , 139

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Konzolatë për lojëra,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nintendo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:00 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Tiranë

Lapsa per nintendo ds

200 LEK

Sot 20:00 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DS  ·  Tiranë

Lojra per nintendo DS

1 800 LEK Çmimi me zbritje

Sot 20:00 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lojra Nintendo origjinale(kaseta te verdha)

4 000 LEK

Sot 13:25 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch + loje nba basketboll

200 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:24 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aksesore Nintendo Switch

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 13:23 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Leva Nintendo Pro Controller nga amerika

50 LEK Çmimi me zbritje

Sot 13:21 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch v1 me cip me lojra falas

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:18 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo game boy advance SP

1 500 LEK

Sot 10:18 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo 64

12 000 LEK

Sot 10:12 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Nintendo Wii

1 500 LEK

Dje 08:42 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Nintendo

95 LEK

Shitësit të Besuar
24 Maj 18:17 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Tiranë

Shitet Wii pa telekomande

2 000 LEK

23 Maj 11:50 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Tiranë

Nintendo WiiU Pal + Mario Party 10

200 EUR

22 Maj 19:47 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Wii  ·  Fier

Nintendo wii

50 EUR

20 Maj 04:59 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

NINTENDO SWITCH OLED

349 EUR

18 Maj 14:19 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch OLed i ri

35 000 LEK

Shitësit të Besuar
18 Maj 08:56 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS  ·  Tiranë

Shiten lojra për Nintendo DS dhe 3DS

1 LEK

18 Maj 08:53 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS  ·  Tiranë

Shitet Nintendo 3DS

15 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 20:04 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet nintendo gameboy me 5 lojra

85 EUR

17 Maj 19:31 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  DSI  ·  Tiranë

Nintendo ds

20 EUR

17 Maj 19:30 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Gameboy advance SP me 3 lojra

85 EUR

17 Maj 09:49 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Leve nintendo 64

10 LEK

16 Maj 14:20 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch Lite

15 000 LEK

15 Maj 12:56 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Koleksion lojrash

1 LEK

15 Maj 12:56 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Koleksion lojrash

1 LEK

15 Maj 12:56 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lojra per nintendo ne kuti

4 LEK Çmimi me zbritje

14 Maj 18:56 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gameboy color

60 LEK

14 Maj 15:16 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej Konsola te vjetra

80 EUR

14 Maj 15:08 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

111 EUR

14 Maj 15:08 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

80 EUR

14 Maj 14:55 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Switch

220 EUR

13 Maj 19:07 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS XL  ·  Tiranë

Shitet Nintendo 3dsXL me cip

10 000 LEK

12 Maj 21:49 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo GameCube

10 Maj 14:46 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo switch +16 lojera

480 EUR

09 Maj 18:05 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lojra nintendo switch

55 LEK

09 Maj 15:56 Dyqan Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet kabull RGB Scart per Nintendo Gamecube

2 000 LEK

Shitësit të Besuar
09 Maj 10:03 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

FIFA 24 nintendo switch

30 LEK

08 Maj 11:58 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo Gameboy Advance SP

70 LEK

03 Maj 20:07 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Nintendo gameboy sp

60 LEK

03 Maj 09:32 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nintendo switch game games

1 LEK

02 Maj 17:36 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gameboy color lojra

10 LEK

02 Maj 17:27 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gameboy Nintendo lojra

10 LEK

30 Pri 17:00 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Nintendo gameboy advance

60 LEK

30 Pri 15:23 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gameboy original

60 LEK

29 Pri 21:08 Konzolatë për lojëra  ·  Nintendo  ·  3DS  ·  Tiranë

Nintendo 3DS + 15 lojera

210 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Konzolatë për lojëra në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Konzolatë për lojëra | Nintendo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione