Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Tabletë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Acer , 10
Apple , 592
ASUS , 21
Dell , 1
Dell , 9
HP , 9
Lenovo , 31
LG , 2
Nokia , 1
Samsung , 281
Sony , 7
Toshiba , 4
Samsung , 1

Gjej tablet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Eksploro gamën tone të gjërë të njoftimeve për tablet të ndryshëm si iPad air, Samsung tablet, laptop tablet, tablet me tastier, iPad Pro, Samsung Tab dhe shumë të tjerë në shitje. Blej tablet me çmimet më të volitshme në MerrJep.al.
Dje 13:58 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Durrës

okazion

13 000 LEK

Dje 13:26 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Shkodër

Galaxy tab A

Dje 13:25 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

OKAZION IPAD GEN 10 ME SIM CARD ��EDI PHONES ��

444 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Tiranë

IPAD AIR 4 64GB WIFI ��EDI PHONES ��

38 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

IPAD PRO 12.9'' M1 256GB ME SIM ��EDI PHONES ��

740 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

XIAOMI PAD 6 (2023) ��EDI PHONES ��

38 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

IPAD PRO M2 11" & 12.9" ��EDI PHONES ��

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Tiranë

SAMSUNG TAB A9 64/4 (NEW) ��EDI PHONES ��

18 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:24 Dyqan Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S6  ·  Tiranë

SAMSUNG TAB S6 Lite + PENCLI (NEW) ��EDI PHONES��

26 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

APPLE PENCLI 3 ��EDI PHONES��

99 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

PENCIL 2 I PERDORUR ��EDI PHONES ��

7 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Tiranë

EKRAN IPAD AIR 4/5 100% ORG ��EDI PHONES ��

20 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

IPAD PRO 12.9" ( M2) 256GB ��EDI PHONES ��

1 180 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

KOVER PER IPAD GEN 9/ air 4 & 5 / pro 11" & 12,9"

2 500 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S6  ·  Tiranë

KOVER PER SAMSUNG TAB S6 LITE

30 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad 9  ·  Tiranë

OKAZION IPAD GEN 9 64GB TE RINJ NE KUTI ( POSTA FALAS)

34 900 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Air  ·  Tiranë

IPAD AIR 5 64GB ( M1) I RI NE KUTI (POSTA FALAS)

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad 6  ·  Tiranë

TASJER (LOGI TECH) PER IPAD GEN 5 - GEN 6 ( 9.7”)

45 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 13:23 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad mini  ·  Tiranë

OKAZION IPAD AIR & PRO M1 & M2 ( USED & NEW)

Shitësit të Besuar
Dje 13:22 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

PENCIL GEN 1 & GEN 2 TE RINJ NE KUTI

Shitësit të Besuar
Dje 13:22 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

TASTIER+ PEN PER TE GJITHA MODELET APPLE 9.7” - 12.9”

45 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:32 Tableta  ·  Dell  ·  Venue  ·  Tiranë

Tablet Dell

110 EUR Çmimi me zbritje

15 Pri 07:47 Tableta  ·  Apple  ·  iPad Pro  ·  Tiranë

Apple iPad Pro 6 generation M2 Wifi + 5 G 12.9

980 EUR

13 Pri 20:35 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet LENOVO

130 EUR

13 Pri 15:52 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

IPAD GEN 10(NEW) ��EDI PHONES ��

400 EUR

Shitësit të Besuar
12 Pri 09:24 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab S4  ·  Tiranë

Samsung Galaxy Tab S4

249 EUR Çmimi me zbritje

Online
12 Pri 00:26 Tableta  ·  Apple  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Tablets dhe laptops

50 EUR

Online
12 Pri 00:25 Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Tiranë

Samsung tablet A 8" 2019

60 EUR

Online
09 Pri 10:11 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Tablet Blackview A8

130 EUR

06 Pri 16:59 Tableta  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tablet Toshiba

900 LEK Çmimi me zbritje

05 Pri 08:45 Dyqan Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab A  ·  Tiranë

SAMSUNG TAB A8 32/3 (NEW )��EDI PHONES ��

200 EUR

Shitësit të Besuar
03 Pri 17:39 Tableta  ·  ASUS  ·  Memo Pad  ·  Shkodër

ASUS ROG ALLY z1 Xtreme

650 LEK

28 Mar 10:52 Tableta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Microsoft surface book i7, 16gb, graphic 2gb, toshiba 512

320 EUR

18 Mar 10:25 Dyqan Tableta  ·  Apple  ·  iPad  ·  Tiranë

IPAD GEN 10 + PENCIL 3 (NEW) ��EDI PHONES ��

52 000 LEK

Shitësit të Besuar
11 Mar 16:11 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo P12 pro / Ndërrohet


Dëshironi të bleni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron përzgjedhje të madhe të tabletëve të ndryshëm nga markat më të njohura siç janë Apple dhe Android dhe të tjerë. Blej tabletin ideal me çmimet më të volitshme.


Blej tabletë të ndryshëm në shitje


Eksploroni gamën tonë të larmishme të njoftimeve për tabletë të ri dhe të përdorur nga markat e ndryshme. Shiko mijëra njoftime për tabletë me tastierë, laptop tabletë, tablet 3g, ofertat më tëmira të tabletave, kompjuter tablet, tablet samsung, tablet iPad air, Samsung Galaxy Tab, iPad mini, iPad pro, dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për tabletë të ndryshëm dhe gjej ofertat më të mira.


Shit tabletë të ndryshëm në MerrJep.al


Dëshironi të shisni tabletë të ri apo të përdorur? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me informatat e tabletit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione