Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Toshiba Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Toshiba | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

10 Maj 13:11 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Peqin

Shes Fotokopje

340 EUR

20 Shk 11:55 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Echografi Toshiba Sonolayer SSH-140A

1 700 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 14:36 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet fotokopje okazion

55 000 LEK

19 Gush 13:40 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion 3 monitora

4 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Korr 12:05 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Pajisje zyre

150 000 LEK

20 Qer 15:46 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rasberry pi 3 model b v1.2

100 EUR

04 Dhj 00:38 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fotokopje printer

95 000 LEK

14 Shk 20:53 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Shes monitor

80 LEK

28 Jan 19:57 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Te reja

25 LEK

04 Jan 10:51 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Ps2

4 000 LEK

17 Tet 12:46 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Fier

OKAZION����������

150 EUR

18 Qer 00:35 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet laptop

70 LEK

29 Dhj 11:29 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes fotokopie

450 EUR

08 Sht 13:30 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

laptop toshiba

170 LEK

08 Maj 06:17 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Printer Profesjonal

450 EUR Çmimi me zbritje

22 Shk 12:49 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet fotokopje me ngjyra ,Toshiba

400 EUR

07 Shk 14:32 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

e-studio 4511

1 LEK

13 Jan 21:45 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Pc te kompletuar

120 EUR

04 Mar 20:54 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Printer lazer

370 EUR

10 Korr 19:01 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Laptop Toshiba satellite pro

70 EUR

24 Maj 23:41 Kompjutera desktop  ·  Toshiba  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Printer Toshiba 255Profesional

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Toshiba | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione