Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Samsung Të gjitha në Shqipëria

Model Tjeter , 161
Winstar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

25 Maj 11:55 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC LG & SAMSUNG

50 EUR Çmimi me zbritje

02 Maj 12:44 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter desktop

1 200 LEK

21 Pri 21:50 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

600 mij l ps5 plus 4 leva origjinale plus fifa 2024

600 LEK

28 Mar 19:41 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monitor

25 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 21:09 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION Shiten salle me Ps4/Ps3 dhe PC

2 300 EUR

11 Jan 17:37 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

SET PC GAMING

500 EUR

22 Nën 11:45 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Playstation3 me cip

130 LEK

02 Nën 21:34 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion Shitet Salla Playstation ❗️

8 000 EUR

14 Tet 13:02 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nvidia Quadro k4000 x2 [6GB]

180 LEK

17 Gush 00:53 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

krijme website

120 EUR

12 Gush 14:10 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter samsung, truri dhe printeri hp

20 000 LEK

04 Korr 14:19 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Odyssey G7 + 13600kf w Rtx 3080 Gaming Pc+Monitor Set

3 200 EUR

09 Maj 17:48 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pc gaming - i perdorur (si i ri)

460 EUR Çmimi me zbritje

11 Pri 17:23 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Pc + Monitor Okazion 70 Milek

70 LEK

05 Pri 16:32 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Pc Monitor Priter Full Okazion 149€

139 EUR

27 Jan 16:42 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

PC GAMING 350EURO

350 EUR

04 Jan 17:53 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjuter lenova

430 LEK

25 Dhj 12:59 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Kompjuter samsung

300 EUR

24 Nën 18:20 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MONITOR SAMSUNG 27' 75Hz (I RI)

200 EUR

19 Nën 23:15 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Monitor Samsung

70 EUR

23 Tet 09:04 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Samsung g5 32 144hz

270 EUR

12 Tet 10:35 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Salle playstation

9 500 EUR

09 Tet 10:36 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Berat

shiten 4 windows 7 ultimate

1 000 EUR Çmimi me zbritje

07 Sht 10:13 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Samsung g5 32 144hz

400 LEK

04 Sht 23:22 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Monitor Samsung

03 Sht 01:44 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

PC Gaming

600 LEK

08 Gush 18:59 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Kompjuter ne shitje,

150 LEK

28 Korr 08:07 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

monitor 144 hz

400 EUR

14 Korr 09:27 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Kompjuter Gaming Te Kompletuar

450 LEK

08 Korr 15:05 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC mouse tastiere

150 EUR

02 Qer 16:28 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

monitor samsung 19 inch

3 500 LEK

07 Maj 22:52 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

PC GAMING

300 EUR

27 Mar 09:55 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Fier

pc gaming

400 EUR

13 Shk 14:15 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Kompjuter

8 000 LEK

10 Shk 22:35 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pc + montior , tastier , mouse

25 000 LEK

10 Shk 22:34 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter setup monitor pc mouse tastier

25 000 LEK

10 Dhj 23:41 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC Kompjuter , ne Shitje !

195 EUR

08 Dhj 20:01 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Printer

70 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Samsung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione