Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

laptop - Kompjutera desktop Të gjitha në Shqipëria

Dell , 30
Asus , 13
Acer , 12
Lenovo , 10
Apple , 9
Samsung , 7
Toshiba , 5
Asus , 4
LG , 3
Sony , 3
Compaq , 2
Microsoft , 1
Apple , 1
Sony , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe laptop,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj laptop Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:50 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne tiran!

700 EUR

Dje 14:12 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  ROG  ·  Tiranë

Tastiere Gaming HyperX + Mouse Gaming Razer

85 EUR

Dje 11:08 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC Okazion

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:01 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Tiranë

Gaming PC

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:57 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MAC

225 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:54 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP 800 G1 / G3 Okazion

100 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 17:43 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

SET GAMING PC

200 EUR

14 Qer 17:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

PC Set HP DELL Fujitsu

50 EUR

14 Qer 17:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

mini pc Dell hp

89 EUR

14 Qer 17:39 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation DELL & HP

200 EUR

13 Qer 17:34 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Workstation  ·  Tiranë

HP Z800 Z820

350 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 17:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

380 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 14:11 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet pc + monitor 7500 L

75 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 13:36 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Korçë

Gaming PC RTX 4090 64GB RAM 4T MEMORIE

3 500 EUR

13 Qer 10:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  IdeaCentre  ·  Tiranë

Lenovo OKAZION

29 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Qer 15:50 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten kompjutera

150 EUR

06 Qer 17:16 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Laptop Macbook

330 EUR

02 Qer 17:12 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac27" 2015

500 EUR

Online
25 Maj 11:55 Kompjutera desktop  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC LG & SAMSUNG

50 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 12:17 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 kompjuter dhe 2 laptop

123 456 EUR

15 Maj 19:48 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter Laptop Acer

125 EUR

02 Maj 20:21 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

predator helios 300 gaming laptop

785 LEK

29 Pri 20:48 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gaming Pc okazion

680 EUR

20 Pri 09:25 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

DELL OPTIPLEX 7040SFF 32GBRAM DDR4 I7GEN6

270 EUR

16 Pri 18:24 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter Gameing HP VICTUS

990 EUR

02 Pri 16:38 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  ROG  ·  Kukës

Gaming Pc Setup i7 14700KF RTX 3080

1 800 EUR

20 Mar 13:16 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkCentre  ·  Tiranë

Kompjuter PC gaming okazion

330 EUR

20 Mar 01:06 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion PC - Gaming PC - Kompjuter

650 EUR Çmimi me zbritje

09 Mar 14:42 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OKAZIONN!! Ryzen 5600 6700 XT 32 GB 3600

1 EUR

01 Mar 00:49 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Durrës

PC Gaming Ryzen 7

530 EUR

09 Shk 12:31 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Laptop Dell

300 EUR

31 Jan 16:34 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

hp gaming

5 LEK Çmimi me zbritje

10 Jan 00:02 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Durrës

PC Gaming Ryzen 7

550 EUR

03 Jan 20:58 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

laptop

269 EUR

28 Dhj 11:56 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet laptop hp

29 Nën 10:12 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Sarandë

Laptop

150 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj laptop | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione