Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | LG Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 16:50 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fier

pc gaming

599 EUR

06 Mar 19:24 Dyqan Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET N. 30 KOMPJUTERA PERSONALE

4 500 EUR

Shitësit të Besuar
11 Dhj 12:27 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Rx6800xt

350 EUR

10 Dhj 23:54 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

set kompjuterik

230 EUR

10 Dhj 23:49 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

set kompjuteri

240 EUR

10 Dhj 23:42 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shiten kompjutera

230 EUR

19 Tet 19:54 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjuter

15 000 LEK

23 Sht 14:00 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet komplet PC ne gjendje super

150 LEK Çmimi me zbritje

11 Qer 19:33 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten paisje fiskalizimi

08 Maj 14:06 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

KOMPJUTER PLUS TAVOLINE

150 LEK

29 Pri 23:28 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Kompjuter shume pak i perdorur

85 LEK

05 Mar 02:24 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes disqe per playstation 5

04 Mar 17:15 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Windos 7 PC

150 EUR

08 Jan 22:21 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Playstation

17 000 LEK

03 Nën 10:05 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 monitor

4 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Tet 19:48 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

monitor 22" lg

3 000 LEK

14 Korr 17:18 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Xbox me 3 leva.

50 EUR

13 Qer 16:31 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION MONITOR

230 EUR

05 Maj 11:21 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet kompjuter.

8 000 LEK

02 Maj 18:41 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter i Përdorur

200 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 10:21 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Kompjuter 256 GB dhe Banak

25 000 LEK

15 Mar 19:18 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION shitet pllistejshem 4 gati i paperdor

300 EUR

15 Mar 19:17 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION shitet pllistejshem 4 gati i paperdor

300 LEK

04 Mar 17:38 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjuter bashke me tavoline studimi!

200 LEK

03 Shk 13:43 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fier

pc deskop

450 EUR

15 Jan 03:16 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

monitor

45 EUR

15 Dhj 13:53 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Pc gamimg ne shitje

450 LEK

26 Tet 14:18 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monitor lg 24 inch

8 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Sht 16:25 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

40 LEK

02 Sht 00:54 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet i5 4570(gen4)+Nvida 1050ti 4gb

230 EUR

01 Sht 01:53 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Playstation

3 500 EUR

27 Korr 15:15 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Playstation

50 000 LEK

19 Korr 18:14 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

60 LEK

15 Korr 15:32 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

O K A Z I O N

60 LEK

14 Korr 14:35 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

O K A Z I O N

100 LEK

10 Korr 17:00 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Playstation

45 000 EUR

01 Korr 13:27 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHES MONITOR 17 INCH LG 1500 LEK

1 500 LEK

20 Qer 11:43 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Salle kompjuterash

1 750 EUR

31 Maj 18:00 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

kart grafike gts 610 2gbnvidia ddr3

3 000 LEK

17 Maj 20:33 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PlayStation

4 500 EUR

28 Mar 23:34 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

monitor LG flatron

1 500 LEK

28 Mar 23:34 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet monitor LG 19

1 500 LEK

25 Mar 01:12 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Berat

lg full

130 LEK

15 Mar 04:36 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pc Tirane

50 EUR

21 Shk 19:37 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet pc 4000 lek

38 EUR

05 Shk 19:38 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Windos 10

100 EUR

24 Jan 22:00 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjuter

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | LG Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione