Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo ThinkStation Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkStation | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Okazion gaming super super!

299 LEK

Sot 19:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Pc gaming

290 LEK

Sot 17:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Lenovo Thinkstation ne SHITJE!

315 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 20:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

GAMING Workstation Xeon

155 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 20:16 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Durrës

OKAZION LENOVO S20 WORKSTATION + MONITOR

120 EUR Çmimi me zbritje

02 Pri 05:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

WORKSTATION LENOVO NE OFERTE

300 EUR

26 Mar 19:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Elbasan

Lenovo S20 Workstation

149 LEK

20 Jan 13:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Lenovo Gaming workstation I7 gen 4

440 EUR

25 Sht 00:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Kompjuter syre pc+monitor

140 EUR

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

15 Sht 03:07 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

shes gaming setup

900 LEK

14 Sht 02:58 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

13 Sht 21:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Shkodër

setup per pune ose per gaming ( universal)

820 LEK

06 Sht 18:20 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Durrës

Shitet Lenovo ThinkStation E32 | i7-Gen4

220 EUR

08 Gush 17:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Durrës

Shitet Workstation Lenovo D30

200 EUR

09 Qer 12:43 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Lushnjë

okazion desktop plus monitor

26 500 LEK Çmimi me zbritje

17 Maj 23:46 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

390 EUR

16 Maj 16:54 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

390 EUR

11 Maj 16:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

GAMING PC NE SHITJE

390 EUR

20 Pri 13:23 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Workstation Lenovo S20

250 EUR

08 Dhj 18:17 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

shiten pc

140 EUR

08 Nën 19:56 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Kompjuter Workstation

800 EUR

27 Shk 17:01 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Workstation Pc

1 400 EUR

14 Nën 16:36 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

OKAZION !!!! Shitet kompjuter Lenovo

500 EUR

14 Nën 14:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Shitet kompjuter Lenovo

500 EUR

27 Sht 02:05 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Elbasan

Pc Gaming

250 EUR

02 Sht 12:25 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Vlorë

Workstation PC intel xeon 4c/8th, 8 gb ram lenovo

13 900 LEK

16 Pri 21:59 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Lezhë

Pc set i5-2400 , gtx 750 ti 2 fan

300 LEK

04 Mar 14:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Workstation 8GB RAM, GPU e Dedikuar, 500 HDD CPU @3.7GHZ

200 EUR

12 Sht 11:13 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Kurbin

Kompjuter Lenovo ThinkStation

220 EUR

25 Mar 22:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Lushnjë

Pc gaming

170 LEK

15 Jan 20:42 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  ThinkStation  ·  Tiranë

Kompjuter Lenovo

500 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo ThinkStation | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione