Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lenovo Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:34 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo I3 8gb Ram 256SSD Monitor 19

20 Maj 21:54 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet PC Gaming

42 000 LEK

15 Maj 23:45 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SET KOMPJUTERI LENOVO (HDD-->1TB - RAM --> 4 GB )

6 000 LEK Çmimi me zbritje

12 Maj 22:19 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo Pc

39 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kompjuter Set

59 EUR

02 Maj 11:10 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION PC GAMING

150 LEK Çmimi me zbritje

26 Pri 20:40 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

komp..lenovo thinkcentre..

80 EUR Çmimi me zbritje

23 Pri 23:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

okazion pc gaming

300 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 01:55 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Set Lenovo M91P

60 EUR

23 Mar 15:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SERVER Lenovo ibm 7945-k1g

4 LEK

13 Mar 09:42 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD T490

Shitësit të Besuar
02 Mar 15:13 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter gaming

350 EUR

29 Shk 12:13 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet kompjuter Lenovo IBM 6000 lek

6 000 LEK

11 Shk 21:05 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC Gaming GTX 1050 TI , INTEL i7 4790

25 000 LEK

09 Jan 15:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pc lenova

260 LEK

12 Nën 11:52 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lenovo pc

80 EUR

31 Tet 12:30 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Paisje zyre

17 Tet 08:00 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO THINKPAD L14

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:57 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO V17 G2 ITL

Shitësit të Besuar
17 Tet 07:52 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LENOVO V15 G2 ITL

Shitësit të Besuar
25 Sht 12:31 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten kompjuter te perdorur, 120 sete.

35 EUR Çmimi me zbritje

13 Sht 16:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Gaming PC

06 Sht 11:08 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Computer Desktop All in one

150 EUR

19 Maj 01:25 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter (pc)+ poltron +Tavoline

149 EUR Çmimi me zbritje

25 Pri 12:33 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monitor Lenovo ThinkVision L2440p 24 inch Full HD

90 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 23:36 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Kompjuter lenova , Monitor 34 mi

1 250 EUR

01 Pri 19:04 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet pc gaming

400 EUR

16 Mar 09:58 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes ekrane kompjuteri 55 EUR

55 EUR

12 Mar 10:49 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Workstation

330 EUR

03 Shk 10:00 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SET PC

150 EUR

03 Dhj 13:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lenovo ThinkStation S20

240 EUR

01 Dhj 23:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pc Gaming okazion

220 LEK

13 Nën 12:43 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Budget Gaming PC

320 EUR

06 Nën 19:02 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Lenovo Thinkcenter M91P

188 EUR

02 Nën 18:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Kompjuter tavoline, Lenovo M series

189 EUR

26 Sht 22:27 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjutera zyre dhe per call center

75 EUR

22 Korr 13:11 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet

40 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Lenovo Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione