Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hewlett-Packard(HP) Workstation Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Workstation | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:33 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z420 & Z440 Arkitektur Designe

450 EUR

Sot 09:32 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z800 & Z820

400 EUR Çmimi me zbritje

Sot 07:34 Kompjutera desktop , Tiranë

Okazion HP Z820 2CPU+2GPU

600 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 15:23 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z440 ING ose Gaming

700 EUR Çmimi me zbritje

24 Sht 15:01 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z220

200 EUR Çmimi me zbritje

17 Sht 21:26 Kompjutera desktop , Tiranë

HP WORKSTATION Z640

650 EUR

23 Gush 23:05 Kompjutera desktop , Tiranë

Z440

900 EUR Çmimi me zbritje

17 Korr 11:47 Kompjutera desktop , Vlorë

SHITET HP Z440 WORKSTATION

45 000 LEK

04 Korr 09:06 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc per recepsion,bar,zyra

5 000 LEK

30 Qer 13:52 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet WorkStation HP

120 EUR

30 Qer 13:49 Kompjutera desktop , Tiranë

Shitet WorkStation HP

370 EUR

02 Qer 22:30 Kompjutera desktop , Tiranë

Pc me ofert

350 EUR

30 Maj 23:30 Kompjutera desktop , Lezhë

Gaming pc

700 EUR

29 Maj 05:11 Kompjutera desktop , Elbasan

Shitet Hp Okazion 350 euro i7 gjenerata 8

350 EUR

14 Maj 13:01 Kompjutera desktop , Tiranë

z600 HP workstation

700 EUR

12 Pri 13:30 Kompjutera desktop , Elbasan

Kompjuter i completuar

200 EUR

10 Pri 18:27 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter HP

200 EUR

02 Mar 15:15 Kompjutera desktop , Tiranë

PC GAMING

220 EUR

01 Mar 15:14 Kompjutera desktop , Tiranë

Gaming PC HP

260 EUR Çmimi me zbritje

11 Shk 18:05 Kompjutera desktop , Tiranë

hp z420 i kompletuar

450 EUR Çmimi me zbritje

09 Shk 19:38 Kompjutera desktop , Tiranë

HP Z420 i kompletuar

500 EUR

07 Shk 17:46 Kompjutera desktop , Tiranë

Hp Workstation Z640 si i ti

550 EUR

05 Shk 22:22 Kompjutera desktop , Tiranë

hp z420 i kompletuar

500 EUR

23 Jan 09:05 Kompjutera desktop , Tiranë

Kompjuter

250 LEK Çmimi me zbritje

21 Jan 00:35 Kompjutera desktop , Tiranë

Hp Z400 Workstation

300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Hewlett-Packard(HP) Workstation | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione