Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Inspirion Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Inspirion | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Shitet PC Intel DDR3

120 EUR

16 Pri 18:08 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (Kompjuter) Full Set !

75 LEK

16 Pri 18:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (Kompjuter) Full Set !

75 LEK

16 Pri 17:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (kompjuter) Full Set !

75 LEK

21 Shk 11:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Vlorë

Camera cafe

40 EUR

17 Tet 08:11 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

DELL INSPIRON 7415 2-in-1

Shitësit të Besuar
20 Pri 13:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Gaming Pc GTX1050 ti 4gb

350 EUR

25 Nën 18:00 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Pogradec

Set fiskalizimi

1 LEK

20 Tet 18:24 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Pc gaming

700 EUR

15 Gush 17:35 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC DELL SFF

Shitësit të Besuar
13 Maj 18:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkodër

Monitor me Hdmi , me super cmim ��

5 000 LEK

18 Jan 13:36 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Shitet aktivitet call center

70 EUR

06 Tet 19:39 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Shitet pc

250 EUR

01 Qer 21:02 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Elbasan

kerkoj bord pc .

14 Maj 09:57 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkodër

Dell

100 EUR

21 Pri 18:34 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkodër

kompiuter fiks 11500 leke

11 500 LEK

09 Mar 14:03 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Dell Pc

890 EUR

21 Shk 18:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Përmet

Spiridhon

80 LEK

22 Dhj 09:41 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Shitet Kompjuter i kompletuar + UPS i perfshire

6 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Gush 10:29 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Berat

Computer HP

60 EUR

13 Mar 15:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Durrës

Shitet njesi qendrore desktop.

8 000 LEK

01 Shk 19:31 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Shkodër

Super okazion gaming pc 50€ copa

50 EUR

23 Sht 22:38 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Laptop

9 000 LEK

05 Gush 19:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

dell inspirion 620

100 EUR

12 Korr 14:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Korçë

Kompjuter+monitor ne shitje

15 000 LEK

14 Dhj 20:22 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Lushnjë

Ps3

200 LEK

28 Tet 21:05 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Dell intel core 2 n

60 LEK

24 Gush 14:33 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Dell Inspiron One 2205 - all-in-one

18 999 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell Inspirion | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione