Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Dell Të gjitha në Shqipëria

Deluxe , 1
Inspirion , 29
Model Tjeter , 380
Optiplex , 375
Philips , 1
Precision , 76
ROG , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Okazion posht tregut !!!!

449 EUR

Sot 20:35 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dual cpu -1080-128gb ram- 2tbssd

999 EUR

Sot 16:59 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne tiran!

700 EUR

Sot 15:48 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Hp 280 g2 Core i3 Gen6/ 8 /120

100 LEK

Sot 15:06 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell Precision T7600 & T7610 & T7810

380 EUR Çmimi me zbritje

Dje 09:53 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

Shitet PC Intel DDR3

120 EUR

Dje 08:45 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Monitor Dell UltraSharp U2412M

9 900 LEK Çmimi me zbritje

Dje 07:52 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Durrës

Kompjuter Dell 2/160GB +1 GB KARTE GRAFIKE

1 500 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
24 Maj 19:08 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell Precision T3610 Workstatin

549 EUR

24 Maj 11:29 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Dell T3600 (lexo)

150 EUR

23 Maj 14:49 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Monitor Dell 1920x1200

6 000 LEK

23 Maj 11:25 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

DELL OPTIPLEX FX160

35 EUR

23 Maj 08:21 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Elbasan

..PC DELL OPTIPLEX 7010

50 EUR

22 Maj 23:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter+printer

270 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 19:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Dell Optiplex 745

4 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Maj 15:05 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Kolonjë

Shiten kompjutera per salle interneti

1 000 EUR

13 Maj 16:47 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Durrës

Shitet kompjuter gaming

230 EUR

12 Maj 22:19 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Monitor Dell 19 inc

23 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Dell Workstation T5500

199 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Dell Workstation T5500

250 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Fier

Dell Optiplex

350 EUR

10 Maj 13:27 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Tiranë

Workstation ne gjendje perfekte

750 EUR

10 Maj 13:20 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Fier

��Dell 5040 + Gt 1030 2Gb DDR 5 "E RE"

290 LEK

10 Maj 11:47 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BENQ

140 EUR

09 Maj 22:42 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Kompjuter zyre

140 EUR

09 Maj 15:48 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Krujë

Shitet Kompjuter Dell Optiplex 7040

150 EUR

Shitësit të Besuar
08 Maj 12:28 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

300 EUR

02 Maj 18:44 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Korçë

Setup Gaming per shume lojra

400 EUR

30 Pri 04:02 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjutera lap top

50 EUR

29 Pri 14:30 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

20PC totale 50 mij leke

50 000 LEK

Online
28 Pri 16:09 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Durrës

super workstation okazion

299 EUR

27 Pri 15:02 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Shiten kompjuter gaming. Cmimi 25000 leke

250 LEK

23 Pri 07:56 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjutera laptopa

50 EUR

21 Pri 16:58 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Shitet Pc + monitor-250€

250 EUR

20 Pri 15:16 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Shiten 2 kompjutera gaming. Cmimi 35000 leke

350 EUR

20 Pri 09:25 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

DELL OPTIPLEX 7040SFF 32GBRAM DDR4 I7GEN6

270 EUR

19 Pri 16:34 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjuter komplet

350 LEK

18 Pri 14:19 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Monitor DELL 17”

4 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 08:40 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter

100 EUR

16 Pri 18:08 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (Kompjuter) Full Set !

75 LEK

16 Pri 18:07 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (Kompjuter) Full Set !

75 LEK

16 Pri 17:55 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Inspirion  ·  Tiranë

PC (kompjuter) Full Set !

75 LEK

14 Pri 16:26 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Tiranë

Kompjuter Dell + Monitor Samsung 24 inch

15 000 LEK

10 Pri 10:52 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dell Optiplex 9020 Mini PC Core i5

120 EUR

09 Pri 05:17 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Xbox series S / monitor Dell S2422HG

330 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Dell | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione