Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Compaq Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Korr 10:08 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet konpjuter ne gjendje te mire

100 000 LEK

04 Maj 17:01 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Set PC + Monitor

65 EUR

01 Mar 20:46 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kompjuter

8 500 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 13:54 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

shitje

40 000 LEK

04 Sht 08:25 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Hp kompjuter

300 LEK

01 Pri 14:40 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Compaq Hp Gaming Windows 10

1 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Mar 17:39 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Fier

ps4 pro

20 000 LEK

03 Mar 12:09 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HP compaq 6200 pro

15 000 LEK

29 Dhj 22:29 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet kompjuter i kompletuar 100mij lek

100 LEK

26 Sht 20:24 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet kompjuter i kompletuar 100mij lek

100 LEK

25 Sht 11:52 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet kompjuter i kompletuar

150 LEK

12 Pri 22:25 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Playstation 4

250 EUR

28 Shk 13:40 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Berat

kopmjutere per shpi zyra pune 0692458313

60 EUR

20 Shk 18:29 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

PC Workstation

50 EUR

19 Jan 22:03 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

pc

1 EUR

23 Nën 18:06 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet pc per arsye mosperdorimi 80 milek

80 LEK

06 Korr 15:49 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

hp 7900 SFF

59 EUR

Shitësit të Besuar
03 Maj 17:33 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

5 KOMPJUTERA TE KOMPLETUAR

35 000 LEK

28 Shk 12:26 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

kompjuter PC

8 000 LEK

27 Shk 15:32 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Playstation 4 . 1

370 EUR

17 Mar 17:16 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Kompjuter komplet

8 000 LEK

11 Jan 21:28 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet kompjuteri 80 milek i kompletuar

80 LEK

24 Dhj 23:10 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shiten PC

60 EUR Çmimi me zbritje

20 Tet 12:02 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

PC KOMPLET! NXITONI!!

8 000 LEK Çmimi me zbritje

15 Sht 22:52 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Hp compaq 6005 Pro UPGRADED

200 EUR

14 Gush 17:40 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

compaq presario cq5211FR. Cmimi i diskutueshem.

23 Korr 16:10 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Hp compaq dc7800

9 900 LEK

18 Qer 13:09 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

KOMPJUTER I KOMPLETUAR

89 EUR

13 Maj 13:40 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Compaq Computer PC

270 EUR

03 Maj 21:34 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp compaq dualcore 2.4 ram 4gb

75 EUR

28 Pri 23:28 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hp compaq 4gb ram dual core

80 EUR

11 Dhj 20:38 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Compaq amd athlon ii x2 215 processor

250 EUR

08 Dhj 16:26 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

shiten

1 500 LEK

06 Dhj 13:17 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion BLERJE

09 Tet 23:32 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kompjuter

6 500 LEK

29 Qer 13:26 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

salle interneti e kopletuar

13 Pri 13:50 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

pc

300 EUR

10 Pri 10:45 Kompjutera desktop  ·  Compaq  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

pc intel me gjjth pajsjet okazion

200 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Compaq | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione