Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Apple iMac Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iMac | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 14:11
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Apple Vision Pro 256gb

3 000 EUR


Sot 18:51 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet imac ne gjendje shume te mire 500 mij lek

50 000 LEK

Sot 14:38 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MAC

250 EUR

Sot 13:36 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac 21.5 inch 2017

350 EUR Çmimi me zbritje

Sot 03:45 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Mac Mini 2018 i7 3,2Ghz 6Core 32Gb 512SSD

550 EUR

Dje 16:21 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

APPLE IMAC 24” 2021

Shitësit të Besuar
Dje 13:17 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

APPLE IMAC 2017

Shitësit të Besuar
Dje 10:40 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

IMAC 21.5 LATE 2015 10/10 SI I RI

450 EUR Çmimi me zbritje

Dje 10:39 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

IMAC 27 LATE 2015 5K

510 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 14:11
Linku:
Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Apple Vision Pro 256gb

3 000 EUR

28 Maj 08:49 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Korçë

Kompjuter IMac Apple

400 EUR Çmimi me zbritje

27 Maj 21:17 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 27", 2015

500 EUR

Online
26 Maj 15:49 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac (apple)

18 000 LEK

Shitësit të Besuar
26 Maj 09:07 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

Newly Released Apple 24 iMac with M3 Chip (Silver)

1 385 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 09:03 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Apple 24 iMac with M3 Chip (Orange)

1 385 EUR Çmimi me zbritje

25 Maj 18:13 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 21 dhe 27", cmime te arsyeshme

250 EUR

Online
24 Maj 17:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 2017 21,5", 4k

350 EUR

17 Maj 22:25 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 21,5" 2015, 2017

350 EUR

Online
17 Maj 22:08 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac27" 2015 dhe 2017

500 EUR

Online
17 Maj 20:59 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac 27", 2015

500 EUR

Online
16 Maj 17:57 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Durrës

SHITEN 2 Antminer Bitmain KA3

7 300 EUR

16 Maj 08:38 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac 21,5" 2017

360 EUR Çmimi me zbritje

Online
16 Maj 08:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

IMac 27" Me specification shume te mire

450 EUR

Online
16 Maj 08:36 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac

300 EUR

Online
15 Maj 09:13 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac 2017

450 EUR

13 Maj 18:46 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Imac 2017

500 EUR

13 Maj 08:00 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 21.5' 2017

600 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

IMac 21.5 inc

289 EUR

10 Maj 12:09 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 2015 - 1 Terra - 21.5“ - Ram 16Gb - tastier dhe maus.

450 EUR

03 Maj 15:29 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Set Kompjuterik

Shitësit të Besuar
02 Maj 17:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 21.5' 2017

600 EUR

01 Maj 15:54 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac Windows 10

200 EUR

28 Pri 13:35 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 2017, i5, 16GB RAM, 256 SSD

50 000 LEK

18 Pri 10:37 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac Late 2015 4K 16GB Ram 250 Euro

25 000 LEK Çmimi me zbritje

17 Pri 18:20 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

Apple Mac Mini M2 8GB/265 2023

600 EUR

13 Pri 00:17 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Pogradec

iMac në gjendje shumë të mirë

160 EUR Çmimi me zbritje

05 Pri 14:02 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Apple iMAC 24" Silver Z13K - Cmim shumice

169 900 LEK

01 Pri 14:31 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

iMac 27", 2013, i7 3.5GH, 16GB RAM, 1TB HDD

600 EUR

22 Mar 15:28 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

APPLE IMAC M3 2023

Shitësit të Besuar
18 Mar 18:39 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Korçë

Shitet iMac

160 EUR

18 Mar 09:28 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet ekran apple 24 inch lexo njoftmin

7 000 LEK

12 Mar 15:56 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

MACBOOK AIR 15” A2941

Shitësit të Besuar
09 Mar 22:11 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

Shitet iMac OS Mojave

1 500 EUR

24 Shk 10:31 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Tiranë

APPLE M2 MAC MINI A2686

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Apple iMac | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione