Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Acer Veriton Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer Veriton | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Shk 17:42 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Monitor/17,19,26

9 LEK

22 Nën 19:19 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Kompjuter gaming

370 LEK

15 Gush 17:34 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Mat

kompjuter pc gaming

350 EUR

14 Gush 22:36 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Mat

Kompjute Pc gaming

350 LEK

31 Korr 20:12 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Gjirokastër

Shitet pc per pune ose lojra

199 EUR

04 Pri 15:01 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Pc gaming

700 000 LEK

19 Dhj 14:11 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Kompjutera

40 000 LEK

26 Sht 19:12 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Shitet kompjuter

130 EUR

04 Maj 10:47 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

ACER VERITON OKAZION (Tirane)

6 500 LEK

20 Pri 08:44 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Shitet kompjuter gjendje te mire

5 000 LEK

26 Mar 17:45 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Pc Gaming

290 EUR

02 Shk 07:43 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Gaming PC & RGB

160 EUR

01 Shk 12:11 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Gaming PC

160 EUR

01 Shk 11:46 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

GaminG Pc RGB cooler

160 EUR

04 Korr 14:41 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Lushnjë

gaming setup OKAZIONN

650 LEK

27 Qer 23:11 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Lushnjë

Gaming Setup OKAZION!

750 LEK

23 Qer 01:38 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Lushnjë

Setup Gaming Super OFERTEEE!!

800 LEK

22 Qer 22:36 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Lushnjë

SETUP GAMING Building Super Ofert!!!!!

800 LEK

13 Qer 10:52 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Shkodër

Workstation Acer Veriton M4 Serie Core i-5 3.7GHz

399 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 12:40 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Kompjuter Gaming

240 EUR

17 Maj 01:26 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

game pc acer veriton m264

200 EUR

22 Nën 10:01 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Kolonjë

Shiten kompjutera komplet

10 000 LEK

30 Tet 13:19 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Durrës

PC te kompletuar

90 EUR

26 Tet 10:46 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Pogradec

Shitet pc gaming

150 EUR

18 Tet 23:27 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Korçë

Pc gaming

200 EUR

27 Gush 02:10 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Pc Asus

85 EUR

02 Pri 11:31 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Shkodër

Gaming PC

300 EUR

04 Nën 06:52 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Gjendje Perfekte Kompjuter Komplket Me Monitor

85 EUR Çmimi me zbritje

13 Tet 12:04 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Shitet Acer 10 000 Leke Komplet

10 000 LEK

07 Qer 17:59 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Tiranë

Mini Desktop Acer Veriton

10 000 LEK

25 Jan 15:59 Kompjutera desktop  ·  Acer  ·  Veriton  ·  Lushnjë

Shitet kompjuter ngjendje shum Te mir

70 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Acer Veriton | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione