Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kompjuterë (komplet) Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kompjuterë (komplet),ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 22:19 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

Hp Elitebook 15.6 inc

369 EUR

12 Maj 22:19 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Monitor Dell 19 inc

23 EUR

12 Maj 22:19 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo Pc

39 EUR

12 Maj 22:19 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kamera Sigurie

25 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Kompjuter Set

59 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  Model Tjeter  ·  Fier

HP pc

39 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Dell Workstation T5500

199 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Dell Workstation T5500

250 EUR

12 Maj 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  ProBook  ·  Fier

HP ProBook

99 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Fier

Dell Optiplex

350 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Ollinone me touch

149 EUR

12 Maj 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo yoga11e , Touch Ekran.

179 EUR

12 Maj 22:18 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

IMac 21.5 inc

289 EUR

12 Maj 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

Laptop Elitebook 14 inch

199 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Fier

MacBook Pro

95 EUR

12 Maj 22:18 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Fier

MacBookPro 17inc i7,8ram, 256ssd

199 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 22:17 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo L440 cpui7,16ram,SSD 512

199 EUR

10 Maj 13:20 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Optiplex  ·  Fier

��Dell 5040 + Gt 1030 2Gb DDR 5 "E RE"

290 LEK

10 Maj 13:20 Tableta  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo P12 pro / Ndërrohet

09 Maj 21:58 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Fier

MacBook air 13.3 inch

189 EUR

09 Maj 16:27 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  IdeaPad  ·  Fier

Shitet

100 EUR Çmimi me zbritje

07 Maj 16:50 Kompjutera desktop  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Fier

pc gaming

599 EUR

04 Maj 15:18 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Fier

ASUS 17.3 Republic of Gamers Strix SCAR 17 SE Gaming Laptop

2 000 EUR

02 Maj 23:15 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  ASRock  ·  Fier

Kompjuter,pc gaming

450 LEK Çmimi me zbritje

27 Pri 17:11 Kompjutera desktop  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Gaming pc

250 LEK

26 Pri 21:28 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lenovo Thinkpad T470

289 EUR

24 Pri 10:36 Lap Top/Notebook  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Shitet super laptop professional

550 EUR

20 Pri 01:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Fier

Megaport Gaming Pc

850 EUR

20 Pri 01:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Fier

kompjuter komplet "Megaport"

850 EUR

19 Pri 17:23 Kompjutera desktop  ·  Markë tjetër  ·  Gaming  ·  Fier

Megaport gaming pc

850 EUR

17 Pri 18:20 Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

Apple Mac Mini M2 8GB/265 2023

600 EUR

06 Pri 00:00 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  Macbook Air  ·  Fier

Macbook '13 Mid 2012

220 EUR Çmimi me zbritje

03 Pri 18:57 Lap Top/Notebook  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Surface Go

31 Mar 20:22 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

HP EliteBook 820 G3

31 Mar 20:20 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  EliteBook  ·  Fier

HP EliteBook 840 G3

29 Mar 18:10 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Okazion Sall PC

250 000 LEK

23 Mar 17:51 Kompjutera desktop  ·  Dell  ·  Precision  ·  Fier

Sall PC e akomoduar

3 EUR

14 Mar 17:21 Lap Top/Notebook  ·  Hewlett-Packard(HP)  ·  HP  ·  Fier

Shitet Laptop ne gjendje shume te mire

60 LEK

05 Mar 13:32 Lap Top/Notebook  ·  Lenovo  ·  G50  ·  Fier

Laptop LENOVO/Desktop Qori + Monitor ACER

250 EUR Çmimi me zbritje

04 Mar 02:44 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Fier

OKAZION !!! MacBook Pro

349 EUR

Online
21 Shk 15:59 Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  iBook  ·  Fier

Playstation 4 okazion

320 EUR

13 Shk 21:12 Lap Top/Notebook  ·  Asus  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Asus chromebook

135 EUR

10 Shk 17:50 Kompjutera desktop  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Playstation3/4 slim+PC per lojra

6 LEK

04 Shk 01:48 Dyqan Kompjutera desktop  ·  Apple  ·  iMac  ·  Fier

eddrtfghjk,l

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kompjuterë (komplet) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kompjuterë (komplet) | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione