Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Paisje për filma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Blej dekoder, IPTV, CD, Projektor, dhe shumë pajisje tjera për filma. Shiko njoftimet për VR box, android box, CD për filma, filma blue ray, projektor, CD me shumicë, dhe shumëçka tjetër. Gjej atë që të duhet me çmimet më të volitshme.23 Pri 18:03 Film  ·  Tiranë

Shitet Tokina Cinema 11-16mm T3.0

500 EUR

19 Pri 17:44 Film  ·  Tiranë

Set Rokinon Cine lens

900 EUR

07 Pri 10:42 Film  ·  Tiranë

OKAZION Shiten Drita STUDIO GVM (USA)

600 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 12:23 Film  ·  Tiranë

Shitet Dron Dji Air 2S Fly More Combo

1 000 EUR

19 Shk 18:23 Film  ·  Tiranë

Ricoh PJ WX4130 Ultra HD

550 EUR

04 Shk 00:11 Film  ·  Bulqizë

DJI Mini 3 Drone Fly More Combo

650 EUR

26 Jan 19:17 Film  ·  Tiranë

IPTV MBI 15.000 KANALE 10 EURO

10 EUR

06 Jan 14:56 Film  ·  Tiranë

Dkkdksns

11 Dhj 05:44 Film  ·  Tiranë

Kanale Shqiptare Iptv

60 EUR

02 Dhj 11:53 Film  ·  Fier

iptv

27 Nën 03:06 Film  ·  Tiranë

Video projector

180 LEK

25 Nën 22:26 Film  ·  Tiranë

Video projector

18 000 LEK

25 Nën 20:14 Film  ·  Shkodër

Radio e vjeter

1 EUR

16 Nën 15:50 Film  ·  Durrës

IPTV

17 Tet 00:50 Dyqan Film  ·  Bulqizë

Sony Camera Alpha 6400

30 000 LEK

15 Tet 12:46 Dyqan Film  ·  Devoll

ePSON E20 Projector

20 000 LEK

06 Tet 10:51 Film  ·  Durrës

Dron Xiaomi Fimi X8 SE 2022

500 EUR

29 Sht 14:04 Film  ·  Tiranë

Black Magic 4K Bundle (lente, 4 bateri, gimbal,etc)

1 500 LEK

09 Sht 10:25 Film  ·  Tiranë

Blu Ray SONY BDP S370

5 000 LEK

30 Gush 11:04 Film  ·  Tiranë

GOOGLE TV 4K

10 000 LEK

30 Gush 11:03 Film  ·  Tiranë

XIAOMI STICK 4K

8 500 LEK

24 Korr 02:49 Film  ·  Tiranë

ekran lcd per rreklama

40 000 LEK

18 Korr 20:18 Film  ·  Berat

IPTV TVIP S-Box mediacenters v.530

60 EUR

14 Korr 11:00 Film  ·  Tiranë

iptv 1 vjecare

40 EUR

09 Korr 12:35 Film  ·  Fier

Shitet kamer SONY HVR HD plus tripod

60 000 LEK

05 Korr 15:31 Film  ·  Tiranë

Shitet Projektor dhe Monitor Accer

50 000 LEK

03 Korr 10:16 Film  ·  Tiranë

Projektor + Monitor

50 000 LEK

02 Korr 18:39 Film  ·  Durrës

Filma per ps 4

30 EUR

29 Qer 10:27 Film  ·  Lezhë

Rack 19' per studio levizese

650 EUR

15 Qer 17:04 Film  ·  Lezhë

Projektor + ekran cope e bardhe per filma

400 EUR

14 Maj 18:23 Film  ·  Tiranë

Shiten 5 Dvd filma shqiptare

1 000 LEK

04 Maj 22:28 Film  ·  Tiranë

Aparat Filmi

100 EUR

12 Pri 08:37 Film  ·  Shkodër

Kamera

600 EUR

20 Nën 17:25 Film  ·  Tiranë

Shes ose Nderroj DJI Ronin M

500 EUR Çmimi me zbritje

14 Nën 20:52 Film  ·  Berat

Shes kanal Youtube i Monetizuar

399 EUR

14 Nën 18:49 Film  ·  Fier

liber

1 000 000 LEK

25 Tet 23:51 Film  ·  Elbasan

Aktore

50 EUR

13 Sht 10:12 Film  ·  Tiranë

Shitet TV Samsung 40”

30 000 LEK

03 Gush 17:27 Film  ·  Durrës

Iptv 20€ viti vetem WhatsApp 004915739666668

20 EUR

02 Qer 00:54 Film  ·  Korçë

Kamer

11 Maj 01:39 Film  ·  Tiranë

Shitet Amazon Fire Tv 4K Okazion 3rd generation

7 000 LEK

11 Maj 01:39 Film  ·  Tiranë

Shitet Amazon Fire Tv 4K Okazion 3rd generation

7 000 LEK

10 Maj 22:51 Film  ·  Tiranë

Shitet Amazon Fire Tv 4K Okazion 3rd generation

7 000 LEK

30 Pri 22:12 Film  ·  Tiranë

Djelmoshat e Rrezikshem

13 Pri 12:47 Film  ·  Shkodër

�� Epson EMP-X5

120 EUR


Shiko filma me kualitet të lartë me pajisje që mund ti gjeni në MerrJep.al. Gjej oferta të ndryshme për projektor, DVD, CD, pajisje VR, IPTV dhe shumëçka tjetër në shitje.


Blej pajisje për filma në MerrJep.al


Gjej pajisje të ndryshme për të shikuar filma më kualitetin më të mirë. Shiko njoftimet për pajisje si dekoder, IPTV, CD, Projektor, VR box, android box, CD për filma, filma blue ray, CD me shumicë, xiaomi mi box, dekoder tokësor, video kaseta, këto dhe shumë tjera në shitje mund ti gjeni në këtë kategori.


Shit pajisje për filma në MerrJep.al


Nëse keni pajisje të ndryshme për filma si CD, projektor, Iptv dekoder, dhe të tjera të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njofime shpejt dhe leht duke plotësouar formularin me të dhënat e produktit për filma dhe shpërndaj njoftimin në mesine shumë vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione