Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lokal qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lokal qera,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lokal qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:52 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Lokal me Qera, Qender Durres

1 500 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
Sot 10:12 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Hotel per shitje ne Durres.

1 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 09:08 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shitet Lokal afer Stacionit te Trenit Durres!

196 000 EUR

20 Pri 18:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
20 Pri 18:13 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
20 Pri 09:18 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shitet Lokal afer Stacionit te Trenit Durres!

196 000 EUR

Shitësit të Besuar
20 Pri 03:14 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Spitali, Durres

160 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
18 Pri 09:31 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Hotel per shitje ne Durres.

1 000 000 EUR

27 Mar 09:42 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera, Lokal, Te Drejtoria E Policise, Durres

850 EUR

27 Mar 09:33 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera, Bar-Lokal, Te Stadiumi, Durres

05 Mar 17:21 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Qera, Ambjent Biznesi, Spitali, Durres

130 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
19 Jan 17:55 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI DURRES

1 100 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
27 Dhj 17:04 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Jepet Ambjent/Lokal me qera

07 Dhj 10:51 Apartamente  ·  Durrës

Shitet Apartament 1+1 Post Parkimi Valamar Residence

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Nën 17:04 Konzolatë për lojëra  ·  Durrës

Blej cdo nintendo

17 Tet 06:34 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Jepet me qera Lokal

820 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
17 Tet 05:34 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Okazion Jepet me qera Agroturizem

22 000 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
17 Tet 05:20 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Jepet me qera Lokal

410 EUR / muaj

Online Shitësit të Besuar
09 Tet 20:29 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

Dyqan ne Durres

100 000 EUR

13 Sht 13:35 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

SHITET LOKAL NE DURRES

3 000 EUR

04 Qer 17:04 Apartamente  ·  Durrës

Apartament pushimi me qera

Numri i dhomave: 1,5
21 Maj 18:24 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
10 Maj 22:42 Vila  ·  Durrës

Shitet Shtepi Private Durres

600 EUR

Online
11 Pri 20:53 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Durrës

DYQAN ME QERA

10 Mar 02:24 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

JEPET ME QERA LOKAL + FASTFOOD + PICERI , RROTA E KUQE

1 750 EUR / muaj

10 Mar 02:22 Shtëpi  ·  Durrës

1+1 me qera te mali robitm ngjitur me lokal ujvara dhe FAFA

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Jan 13:15 Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Durrës

Lokal me qera durres

1 200 EUR / muaj

06 Jan 12:37 Shtëpi  ·  Durrës

Okazion shtepi plus 3 biznese

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lokal qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione