Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Iphone 4s i ri - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Iphone 4s i ri,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Iphone 4s i ri Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Nën 12:13 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s 16 gb

60 000 LEK

02 Pri 00:24 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

Iphone 4s 16gb nga netherland

65 LEK

27 Mar 21:16 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

shitet iphone 4s

70 LEK

29 Tet 13:10 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

IPhone 4s - I Ri

80 LEK

20 Gush 22:29 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

IPhone 4S - Shume I Ri -

130 LEK

30 Korr 20:48 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 5  ·  Durrës

IPhone 4s - I Ri I Pa Perdorur!! - White

140 LEK

21 Korr 00:11 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

Iphone 4s i ri nderrohet

100 LEK Çmimi me zbritje

04 Korr 08:55 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 6s  ·  Durrës

Celulare me super cmime

03 Korr 10:57 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4S

120 LEK

08 Pri 15:25 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

IPhone 4S I Bardh Nderrohet Me PS3

170 LEK

21 Mar 18:28 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy Core Prime  ·  Durrës

samsung galaxy core prime

120 LEK

02 Shk 23:17 Telefona celular  ·  Lenovo  ·  S650  ·  Durrës

Sot

110 LEK

02 Dhj 14:42 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s

11 000 LEK

25 Nën 12:44 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

Okazion iPhone 4s

170 LEK

21 Nën 21:50 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4S 16gb

11 000 LEK

29 Gush 22:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s

150 LEK

01 Qer 21:18 Kompjuterë (komplet)  ·  Tableta  ·  Samsung  ·  Galaxy Tab 3  ·  Durrës

Galaxy 3 tab

160 LEK

26 Mar 15:30 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s 32gb i bardh i ri

200 LEK

25 Mar 14:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

Iphone 4s 32gb si i ri

200 LEK

12 Mar 16:37 Telefona celular  ·  Samsung  ·  I9300I Galaxy S3 Neo  ·  Durrës

Samsung galaxy s3 neo 16gb blu

160 LEK

20 Shk 12:24 Telefona celular  ·  LG  ·  G3  ·  Durrës

LG G3 32gb 3gb ram si i ri shitet/nderrohet

300 LEK

08 Shk 13:53 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s 16 gb

170 000 LEK

05 Shk 16:01 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s 16gb

170 LEK

29 Nën 13:14 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4s  ·  Durrës

iPhone 4s i bardhe 16 gb 9.1iso

250 LEK

22 Nën 13:15 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 4  ·  Durrës

URGJENT IPHONE 4S si i ri

190 LEK Çmimi me zbritje

22 Tet 09:48 Telefona celular  ·  Durrës

Iphone 4s 16 gb i bardhe

280 000 LEK

24 Qer 11:50 Telefona celular  ·  Durrës

iPhone 4s

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Iphone 4s i ri | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione