Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Divane - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Divane,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Divane Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 13:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament me Qera Ditore, 15m nga Bregu , Plazh Durres

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
Dje 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament me Qera Ditore, 15m nga Bregu , Plazh Durres

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
13 Qer 11:40 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Durrës

Apartament 1+1 buze detit.

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
06 Qer 12:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane e tavolina

350 EUR

18 Maj 10:58 Apartamente  ·  Durrës

Jepet me qera ditore per plazh

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
19 Pri 14:30 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divan

15 000 LEK

16 Pri 21:07 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane

6 000 LEK

09 Pri 15:48 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Paisje set per larje tapetash dhe divane

800 EUR

03 Pri 11:10 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Kuzhine e kompletuar

100 000 LEK

23 Mar 14:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Kuzhine e kompletuar

100 000 LEK

13 Mar 17:39 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane per shitje

600 EUR

13 Mar 17:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane per shtepi

600 EUR

04 Mar 13:24 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Prsh

35 000 LEK

24 Shk 11:49 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane lekure te bardhe prodhim italian

50 000 LEK

08 Shk 08:45 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Divane

2 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Shk 01:46 Të tjera  ·  Durrës

Divane

300 000 LEK

29 Jan 18:11 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Durrës

Shiten divane

350 LEK

10 Jan 09:03 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Shiten Divane

300 EUR

06 Dhj 03:20 Të tjera  ·  Durrës

divane

22 000 LEK

03 Dhj 22:53 Apartamente  ·  Durrës

Apartament komod prane argjinatures

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Nën 12:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Durrës

Divane kend

650 LEK

20 Tet 20:27 Apartamente  ·  Durrës

Apartment me qera ne Golem ngjitur me Grand Blue Fafa

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
13 Tet 09:39 Apartamente  ·  Durrës

Garsoniere me Qera ne Plazh, Golem

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
11 Tet 11:16 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane

700 LEK

08 Tet 13:43 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Okazion

200 LEK

20 Sht 22:13 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Divane me hapje

34 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Sht 20:00 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

DIVAN NE SHITJE

34 000 LEK

02 Sht 21:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Mobile

250 EUR

29 Gush 11:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

SHITEN DY DIVANE ME HAPJE

36 000 LEK

29 Gush 00:03 Dhoma  ·  Durrës

Dhoma me qera Golem 1+1 25€ nata

25 EUR / ditë

04 Gush 10:38 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Okazion

35 000 LEK

13 Korr 11:03 Apartamente  ·  Durrës

Apartment Në det 3 minuta.

09 Korr 20:02 Të tjera  ·  Durrës

shiten play station 5

4 000 EUR

04 Korr 19:50 Apartamente  ·  Durrës

Garsoniere me Qera ne Golem

Numri i dhomave: 1
21 Qer 14:27 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Set divanesh dhe kolltuqe

40 000 LEK

15 Qer 06:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Durrës

Shiten divane

100 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Divane | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione