Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për përgatitje të Ushqimeve


Shërbime për përgatitje të ushqimeve të ndryshme. Shiko njoftimet për ëmbëlsira shtëpie, byrek, mjaltë, vaj ulliri i egër, makineri patetinash, furrë buke, frigorifer pune, ekspres për lokale, zgarë me gaz, dhe të tjera. Kërko njoftime dhe gjej atë që të duhet.28 Maj 13:37 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Multicooker Zanneti

5 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 20:02 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Lezhë

materiale gjermane

1 EUR

23 Maj 12:54 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Shitet furre buke

1 LEK

23 Maj 06:51 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Durrës

Makineri kokoshkash, pambuk sheqeri, misra

1 200 EUR

22 Maj 19:22 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

SOB PER PJEKJE PULASH

60 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Pri 15:07 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Sarandë

Kerkohet Banakier- 90.000 ALL

90 000 LEK

05 Pri 20:44 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Lezhë

Makineri Akullore

1 200 EUR

20 Mar 00:26 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Shiten boronica te thata

4 200 LEK

15 Mar 23:04 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Kurs Pasticerie

200 EUR

21 Jan 15:08 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Shes biznes

35 000 EUR

19 Dhj 19:29 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Elbasan

Vaje ulliri

450 LEK

31 Tet 17:41 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Elbasan

Shitet raki rrushi

450 LEK

09 Tet 21:13 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Frigorifer

540 LEK Çmimi me zbritje

09 Tet 21:13 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Fritez me korent

60 LEK

09 Tet 21:13 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Krepier

150 LEK

09 Tet 16:18 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Furre per pica me gaz

400 LEK

02 Tet 18:17 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Brumatrrice

400 LEK

30 Sht 17:29 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Frigorifer banak

200 LEK Çmimi me zbritje

30 Sht 09:10 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Brumatrrice

400 LEK

26 Sht 19:26 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Elbasan

Makineri akulloreje

1 000 000 LEK

21 Sht 13:24 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Frigorifer freskues banak

55 000 LEK

28 Korr 19:35 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Bulqizë

Furre buke me drru

8 700 LEK

16 Korr 23:10 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Malësi e Madhe

Camping

5 EUR

30 Maj 23:51 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Sarandë

Kerkojme kuzhinier

120 000 LEK

22 Maj 21:57 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Kerkojme fastfoodier

04 Maj 01:06 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Furre për pica e byrekë

75 000 LEK

14 Pri 12:53 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Tiranë

Kuzhine e plote

1 200 EUR

30 Mar 20:55 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Fier

Paisje per Fast Food

450 LEK

20 Shk 14:21 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Durrës

Shitet banak furre buke

500 EUR

04 Shk 13:49 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Kavajë

Paisje guzhine

1 500 LEK

31 Jan 04:17 Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit , Dibër

ghfghfgh


Kërkoni për shërbime të përgatitjeve të ushqimeve të ndryshe? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej shërbime për përgstitjen e ushqimeve të ndryshme me ofertat më të mira.


Shërbime për përgatitje të ushqimeve


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej shërbime për përgatitjen e ushqimeve të ndryshme. Shiko njoftimet për ëmbëlsira shtëpie, byrek, mjaltë, vaj ulliri i egër, uthull molle, suxhuk të shtëpisë, makineri patetinash, furrë buke, frigorifer pune, ekspres për lokale, zgarë me gaz, makineri pallaçinkash, makineri petullash, dhe shumëçka tjetër. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për produkte të ndryshme ushqimore apo për shërbime për përgatitjen e udhqimeve.


Reklamo Shërbime për përgatitjen e ushqimeve


Nëse jeni kompani apo shitës privat i produkteve të ndryshme ushqimore, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe reklamo shërbimet tuaja për të zgjeruar bazën e konsumatorëve tuaj. Shpërndaj njoftime tani dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione