Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shërbime për Dasma | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej shërbime dhe pajsije të ndryshme që ju duhen për përgatitjen e dasmave. Shiko njoftimet për zbukurime për dasma, tavolina me qera, karriga me qera, tenda për dasma, DJ për dasma, Fotograf dhe Kameraman, bokse, dhe shumë shërbime dhe pajisje tjera që ju duhen për dasma apo evente të ndryshme.14 Pri 17:33 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda me qera për dasma dhe evente

10 LEK

14 Pri 17:30 Për dasma  ·  Krujë

Cadra për dasma

15 LEK

14 Pri 17:29 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda për dasmen tuaj

10 LEK

01 Pri 18:43 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda karrige tavolina me qera 0683010817

10 LEK

01 Pri 18:38 Për dasma  ·  Durrës

Tenda me qera 0683010817

10 LEK

25 Mar 17:01 Për dasma  ·  Durrës

Tenda karrige tavolina me qera 0683010817

10 LEK

25 Mar 16:59 Për dasma  ·  Shkodër

Tenda, Dekore per dasma 0683010817

10 LEK

25 Mar 16:57 Për dasma  ·  Tiranë

Çadra tenda karrige me qera

10 LEK

16 Shk 13:22 Për dasma  ·  Durrës

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

12 Shk 08:25 Për dasma  ·  Tiranë

Cadra Karrige Tavolina me Qera

9 000 LEK

30 Jan 14:10 Për dasma  ·  Tiranë

Japim me qera,Tenda karrike tavolina dekor

06 Jan 21:22 Për dasma  ·  Tiranë

Tenda Festa Party

20 Nën 05:07 Për dasma  ·  Kurbin

Raki

450 LEK

12 Nën 01:01 Për dasma  ·  Durrës

kartopeceta

180 LEK

11 Nën 15:28 Për dasma  ·  Gramsh

Raka Thane bio

1 000 LEK

02 Nën 15:21 Për dasma  ·  Tiranë

CADRA TAVOLINA kARRIGE ME QERA 0693331954

100 LEK

25 Tet 10:09 Për dasma  ·  Skrapar

Raki skrapari 3 vjecare

07 Sht 11:17 Për dasma  ·  Lushnjë

Bilardo

03 Sht 21:19 Për dasma  ·  Durrës

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

04 Gush 12:08 Dyqan Për dasma  ·  Tiranë

Dhurata te Personalizuara

3 500 LEK

11 Korr 15:44 Për dasma  ·  Tiranë

Fotograf & Kameraman Dasme

900 EUR

01 Korr 08:26 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

15 LEK

13 Qer 16:23 Për dasma  ·  Tiranë

fishekzjarre per festa

1 LEK

26 Maj 09:04 Për dasma  ·  Lezhë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

30 Mar 19:42 Për dasma  ·  Tiranë

CADRA TAVOLINA kARRIGE ME QERA 0693331954

10 000 LEK

18 Mar 12:55 Për dasma  ·  Tiranë

Tenda tavolina karrige me qera 0683010817

10 LEK

23 Jan 13:14 Për dasma  ·  Tiranë

Shiten Cadra 4x5 2 cope

80 000 LEK

23 Jan 13:14 Për dasma  ·  Tiranë

Shiten Cadra 4x5 2 cope

80 000 LEK

21 Jan 17:22 Për dasma  ·  Durrës

Dekore per dasma 0683010817

10 LEK

11 Jan 17:42 Për dasma  ·  Durrës

Dekore per dasma 0683010817

10 LEK

09 Jan 14:25 Dyqan Për dasma  ·  Tiranë

Photobooth-Videobooth

1 EUR

Shitësit të Besuar
08 Jan 17:28 Për dasma  ·  Tiranë

Dekore per dasma 0683010817

10 LEK

08 Jan 17:24 Për dasma  ·  Lezhë

Dekore per dasma 0683010817

10 LEK

05 Dhj 13:27 Për dasma  ·  Tiranë

Dekore Dasmash

05 Nën 09:03 Për dasma  ·  Durrës

Tenda karrige tavolina me qera 0683010817

10 LEK

16 Tet 20:51 Për dasma  ·  Shkodër

perde per hotele e shpia

1 LEK

Gjendje: I ri
08 Sht 15:39 Për dasma  ·  Tiranë

Flija Kosovare Tradicionale

1 EUR


Jeni duke kërkuar për shërbime për përgatitjen e dasmave? Gjej njoftime në MerrJep.al për kompani apo persona që ofrojn shërbime të ndryshme për përgatitjen e dasmave. Kërko njoftime dhe gjej shërbimin që të duhet me ofertat më të mira.


Gjej shërbime për dasma në MerrJep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej shërbimet që të duhen për përgatitjen e dasmave apo eventeve të ndryshme. Shiko njoftimet për zbukurime për dasma, tavolina me qera, karriga me qera, tenda për dasma, DJ për dasma, Fotograf dhe Kameraman, bokse, dekore për dasma, dizajnime të ftesave, Printime të ftesave për dasma, Çadra me qera, veshje karrigesh, buqeta, vello nusesh, dhe shumë shërbime tjera për dasma apo evente tjera.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej shërbimin që të duhen për përgatitje për evente të ndryshme.


Reklamo shërbimet tuaja për dasma


Nëse jeni kompani apo person që ofroni shërbime të ndryshme për dasma si DJ, Kameraman, Fotograf, Dekorim, apo të tjer, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe eklamo shërbimet tuaja për të gjetur më shumë të interesuar për shërbime për dasma.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione