Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë nga Shtëpia | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse për punë nga shtëpia. Shiko njoftimet për punë si Facebook Ads, marketing në rrjete sociale, operatorë telefonik, punë me kriptovaluta, menaxhim të webfaqeve, Rekalam në Instagram, Reklama në Google, dhe shumë vende të tjera punë nga Shtëpia.23 Maj 18:39 Punë nga shtëpija , Shkodër

PUNO ONLINE

23 Maj 15:23 Punë nga shtëpija , Tiranë

Stormgain

21 Maj 14:30 Punë nga shtëpija , Tiranë

Puno nga shtepia

15 Maj 22:28 Punë nga shtëpija , Tiranë

Remote Senior PHP Developer

15 Maj 17:48 Punë nga shtëpija , Tiranë

Remote QA Manual

15 Maj 17:20 Punë nga shtëpija , Tiranë

Remote QA Automation Engineer

15 Maj 17:13 Punë nga shtëpija , Gramsh

Puno online

11 Maj 05:39 Punë nga shtëpija , Tiranë

Pune nga shtepia online

02 Maj 22:27 Punë nga shtëpija , Tiranë

Kerkohet babysitter në Gjermani

1 EUR

28 Pri 09:51 Punë nga shtëpija , Tiranë

Jdhdjdjd

17 Pri 12:16 Punë nga shtëpija , Tiranë

Socialmedia

12 Pri 17:52 Punë nga shtëpija , Durrës

Kerkohet puntore parkimi

03 Pri 15:16 Punë nga shtëpija , Tiranë

Fito para online

31 Mar 17:40 Punë nga shtëpija , Tiranë

Customer Support

17 Mar 11:00 Punë nga shtëpija , Tiranë

Customer Support Analyst

15 Mar 02:34 Punë nga shtëpija , Tiranë

Pune online

02 Mar 22:58 Punë nga shtëpija , Tiranë

Pune nga shtepia

21 Shk 11:47 Punë nga shtëpija , Tiranë

Punë nga shtëpija

21 Shk 11:47 Punë nga shtëpija , Tiranë

Pune online

15 Shk 15:28 Punë nga shtëpija , Tiranë

Kërkohet Asistente Zyre

13 Shk 10:30 Punë nga shtëpija , Tiranë

Shitese


Keni njohuri në menaxhimin e bizneseve online? Gjej mundësi për punë nga shtëpia në MerrJep.al. Kërko njoftime dhe gjej mundësi për të filluar karrierë pune nga shtëpia.


Gjej punë nga shtëpia në MerrJep.al


Me zhvillimin e vazhdueshëm të teknologjisë informuese dhe komunikative nuk ka pasur kurrë më shumë mundësi për punë nga Shtëpia. Nëse jeni duke kërkuar për punë nga shtëpia, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si Facebook Ads, marketing në rrjete sociale, operatorë telefonik, punë me kriptovaluta, menaxhim të webfaqeve, Rekalam në Instagram, Reklama në Google, operator Forex, menaxher marketigu, operator call center nga shtepia, dhe shumë oferta tjera pune nga shtëpia.


Kërko njoftime per punë nga Shtëpia në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme pune nga shtëpia.


Shpall konkurse për punë nga shtëpia


Jeni duke kërkuar për dikë që të ju menaxhoj biznesin tuaj online? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe gjej persona që kanë përvojë në punë të ndryshme nga shtëpia.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione