Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë nga Shtëpia | Njoftimet në Shqipëri






Gjej konkurse për punë nga shtëpia. Shiko njoftimet për punë si Facebook Ads, marketing në rrjete sociale, operatorë telefonik, punë me kriptovaluta, menaxhim të webfaqeve, Rekalam në Instagram, Reklama në Google, dhe shumë vende të tjera punë nga Shtëpia.



Dje 19:36 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

FAQE INSTAGRAMI PER BIZNESE

200 LEK

19 Maj 12:49 Punë nga shtëpija  ·  Elbasan

Punoni nga shtepia

13 Maj 15:50 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Ofrohet pune

10 Maj 08:15 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune nga shtepia

07 Maj 19:35 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune online

02 Maj 14:08 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune

22 Pri 15:41 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Platform dixhitale

22 Pri 15:29 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Platform dixhitale

19 Pri 14:18 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune nga shtepia

18 Pri 16:48 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune nga shtepia

16 Pri 07:49 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune online

14 Pri 12:45 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune online

13 Pri 13:28 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Ofrohet pune online

11 Pri 11:18 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune online

09 Pri 14:00 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Pune online

08 Pri 20:32 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

MESUES/E ONLINE

450 LEK

08 Pri 20:30 Punë nga shtëpija  ·  Tiranë

Mesuese (Online)

400 EUR

05 Pri 17:17 Punë nga shtëpija  ·  Gjirokastër

Puntore per punet e shtepis






Keni njohuri në menaxhimin e bizneseve online? Gjej mundësi për punë nga shtëpia në MerrJep.al. Kërko njoftime dhe gjej mundësi për të filluar karrierë pune nga shtëpia.


Gjej punë nga shtëpia në MerrJep.al


Me zhvillimin e vazhdueshëm të teknologjisë informuese dhe komunikative nuk ka pasur kurrë më shumë mundësi për punë nga Shtëpia. Nëse jeni duke kërkuar për punë nga shtëpia, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si Facebook Ads, marketing në rrjete sociale, operatorë telefonik, punë me kriptovaluta, menaxhim të webfaqeve, Rekalam në Instagram, Reklama në Google, operator Forex, menaxher marketigu, operator call center nga shtepia, dhe shumë oferta tjera pune nga shtëpia.


Kërko njoftime per punë nga Shtëpia në MerrJep.al dhe gjej mundësi të ndryshme pune nga shtëpia.


Shpall konkurse për punë nga shtëpia


Jeni duke kërkuar për dikë që të ju menaxhoj biznesin tuaj online? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe gjej persona që kanë përvojë në punë të ndryshme nga shtëpia.






Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione