Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë si Kujdestare për Fëmije | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune për kujdestare për fëmije. Shiko njoftimet për punë si kujdestare për fëmije, mësuese, stërvitje futbolli, psikologe kopshti, edukatore kopshti, dado për fëmije, babysiter, përkujdesje për fëmije dhe shumë vende tjera pune në Gjithë Shqipërinë. Kerko njoftime per pune si Kujdestare për Fëmije dhe gjej oferten ideale.04 Pri 20:27 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Ofrojm pune

25 Jan 18:37 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Kerkohet mesues per pikture

26 Tet 16:08 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Edukatore

23 Tet 11:21 Përkujdesje për fëmijë  ·  Fier

Kujdestare per femije ( Dado )

17 Sht 13:20 Përkujdesje për fëmijë  ·  Shkodër

Kerkohrt Dado

01 Sht 14:55 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Dado per dy femije 2 dhe 5 vjec

40 000 LEK

30 Maj 14:02 Përkujdesje për fëmijë  ·  Durrës

Kerkohet babysitter per femije

600 LEK

25 Mar 11:24 Përkujdesje për fëmijë  ·  Fier

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:17 Përkujdesje për fëmijë  ·  Gramsh

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:17 Përkujdesje për fëmijë  ·  Lushnjë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Peqin

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Krujë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:14 Përkujdesje për fëmijë  ·  Korçë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:11 Përkujdesje për fëmijë  ·  Fier

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:11 Përkujdesje për fëmijë  ·  Peqin

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:11 Përkujdesje për fëmijë  ·  Elbasan

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:07 Përkujdesje për fëmijë  ·  Dibër

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:07 Përkujdesje për fëmijë  ·  Bulqizë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:07 Përkujdesje për fëmijë  ·  Gjirokastër

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:04 Përkujdesje për fëmijë  ·  Lezhë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:04 Përkujdesje për fëmijë  ·  Fier

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:00 Përkujdesje për fëmijë  ·  Durrës

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 11:00 Përkujdesje për fëmijë  ·  Durrës

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 10:57 Përkujdesje për fëmijë  ·  Sarandë

Ofrohet Pune-Zvicer

25 Mar 10:53 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Ofrohet Pune-Zvicer

23 Mar 10:50 Përkujdesje për fëmijë  ·  Tiranë

Mesues privat


Jeni duke kërkuar punë si Kujdestare për Fëmije? Shiko mundësi punësimi në MerrJep.al. Gjej familje apo çerdhe që kërkojn edukatore apo kujdestare për fëmije.


Gjej punë për Kujdestare për Fëmije


Dëshironi të punoni si kujdestare për fëmije? Shiko mundësitë e punësimit në çerdhe apo në familje të ndryshme që kanë nevojëpër edukatore apo kujdestare për fëmije. Shiko njoftimet për kujdestare për fëmije, mësuese, stërvitje futbolli, psikologe kopshti, edukatore kopshti, dado për fëmije, babysiter, përkujdesje për fëmije, personel për përkujdesje për fëmije, mësuese e gjihëve të huaja, edukatore kopshti, dhe shumë vende tjera pune të lira.


Gjej mundësi punësimi dhe fillon karrierën tuaj si kujdestare për fëmije.


Gjej kujdestare për fëmije në MerrJep.al


Jeni duke kërkuar për kujdestare apo edukatore për fëmije? Shpërndaj njoftime në MerrJep.al dhe gjej kandidatet e duhura në MerrJep.al. Krijo njoftime MerrJep.al dhe gjej edukatore apo kujdestare për fëmije.

Shofer kamioni kosov dentare Varse rrobash Makina Radio Psikologe kopshti Itali kodra e diellit Edukatore ne cerdhe Babysitter Edukatore kopshti Dado pune ne durres Pune ne suedi numra femrash pune ne gjermani Babysitter ne Elbasan peugot 206 edukatore ps4 slim pune ne durres edukatore pune ne greqi Zvicer dado ne fier Apartament me qera 1+1 astir kroaci hotel pastruese bebisiter Pune ne itali Mbajtese per rroba Edukatore kopshti ne kamez Autik Estetiste per thonj Lushnje Edukatore Bebisiter pune ne durres edukatore Punetore shtepie Dado per femij vlore. sot shofer Sistemuese Pune ne zvicer psikologe Psikologe kopshti Asistente Perkujdesje per femije Kujdestare babysiter Dado ne zvicer Kerkoj kujdestar per femi Pune ne spanje pune ne korce Gjermani Babysitter jam duke kerkuar pune kuzhiniere recepsion Vlore laprake Pune nga shtepia Gjirafa pune cellcenter anglisht Kujdestare femijesh pune ne france babysiter ne fier pune ne belgjike pune ne korce pune Psikologe kujdestare per femije Edukatore per cerdhe Graphic designer Ndihmës kuzhiniere në kopësht Dado per femije durres Eduktore Pune ne serbi edukatore cerdhe ose kopesht Karriga Pune per dado bebisiter per femij kujdestare per te moshuar Bebysiter pun ne fush kosov Bebissiter perkujdesje per femije Azile perkthyes turqisht Kerkohet psikologe Bandate kujdestare per femi femije autik babysitting Kerkoj pune babysitter jam 12 vjec Mami pune ne durres Mesuese private Edukatore durres Punsim ne gjermani pun ne gjermani

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione