Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Ndërtim dhe Arkitektur


Gjej konkurse pune Ndërtim dhe Arkitektur. Shiko njoftimet për kompani që kërkojnë punëtor për mirmbajtie objektesh, mure suvatime, pllakshtrues, saldator, izolime dhe termoizolime, ndërtime dhe rikonstruksione objktesh, renovime dhe shërbime të tjera. Kërko njoftime për vende të lira pune në Ndërtim dhe Arkitektur.
27 Maj 10:26 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Arkitekt/e

24 Maj 13:46 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Durrës

Bojm punime ndertim

17 Maj 09:30 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Inxhinier

16 Maj 22:29 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Gjeodet

16 Maj 03:27 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Arkitekt/e

14 Maj 08:04 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Lezhë

Kerkoj mjeshtra

14 Maj 03:28 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Arkitekt

12 Maj 19:45 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

usta gipsi

10 Maj 11:00 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Arkitekt

09 Maj 22:28 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Tiranë

Punime Gipsi

03 Maj 13:47 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Elbasan

Bojaxhi

02 Maj 17:18 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Vlorë

Elektricist

01 Maj 21:56 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Vlorë

Elektricist

30 Pri 10:32 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Fier

Vjosa Gips

28 Pri 15:15 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Durrës

pune

27 Pri 03:53 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Sarandë

Elektrike Hidraulike Punime Gipsi

1 EUR

20 Pri 17:31 Ndëritim dhe arhitekturë  ·  Fier

Pllaka


Keni njohuri dhe përvojë në Ndërtim apo Arkitektur? Gjej mijëra njoftime në MerrJep.al me konkurse të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale ne Ndërtim dhe Arkitektur.


Gjej punë në Ndërtim dhe Arkitektur


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën ideale për ju në mesin e mijëra njoftimeve per pune ne Ndërtim dhe Arkitektur. Shiko njoftimet për kompani që kërkojnë punëtor për mirmbajtie objektesh, mure suvatime, pllakshtrues, saldator, izolime dhe termoizolime, ndërtime dhe rikonstruksione objektesh, renovime, inxhinier ndërtimi, punime me gurë, punime dekorative, punime gipsi, teknik ndërtimi, punime hidraulike, bojaxhi, arkitekt, dhe shumë vende tjera pune të lira.


Gjej të gjitha detajet e nevojshme për punë në Ndërtim dhe Arkitektur ne përshkrimin e njoftimit dhe kontaktoni me personin përgjegjës për më shumë informata.


Shpall konkurse pune për Ndërtim dhe Arkitektur


Nëse jeni duke kërkuar për punëtor për kompaninë tuaj në Ndërtim apo Arkitektur, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime me informatat e vendit të punës dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione