Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Ndërtim dhe Arkitektur


Gjej konkurse pune Ndërtim dhe Arkitektur. Shiko njoftimet për kompani që kërkojnë punëtor për mirmbajtie objektesh, mure suvatime, pllakshtrues, saldator, izolime dhe termoizolime, ndërtime dhe rikonstruksione objktesh, renovime dhe shërbime të tjera. Kërko njoftime për vende të lira pune në Ndërtim dhe Arkitektur.25 Mar 21:44
Linku:
Ndëritim dhe arhitekturë , Tiranë

Ofertë pune


25 Mar 21:44
Linku:
Ndëritim dhe arhitekturë , Tiranë

Ofertë pune

22 Mar 00:59 Ndëritim dhe arhitekturë , Shkodër

Bojaxhi

12 Mar 16:55 Ndëritim dhe arhitekturë , Tiranë

Murator

27 Shk 07:12 Ndëritim dhe arhitekturë , Tiranë

Punim çatie


Keni njohuri dhe përvojë në Ndërtim apo Arkitektur? Gjej mijëra njoftime në MerrJep.al me konkurse të shpallura nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet dhe gjej punën ideale ne Ndërtim dhe Arkitektur.


Gjej punë në Ndërtim dhe Arkitektur


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej punën ideale për ju në mesin e mijëra njoftimeve per pune ne Ndërtim dhe Arkitektur. Shiko njoftimet për kompani që kërkojnë punëtor për mirmbajtie objektesh, mure suvatime, pllakshtrues, saldator, izolime dhe termoizolime, ndërtime dhe rikonstruksione objektesh, renovime, inxhinier ndërtimi, punime me gurë, punime dekorative, punime gipsi, teknik ndërtimi, punime hidraulike, bojaxhi, arkitekt, dhe shumë vende tjera pune të lira.


Gjej të gjitha detajet e nevojshme për punë në Ndërtim dhe Arkitektur ne përshkrimin e njoftimit dhe kontaktoni me personin përgjegjës për më shumë informata.


Shpall konkurse pune për Ndërtim dhe Arkitektur


Nëse jeni duke kërkuar për punëtor për kompaninë tuaj në Ndërtim apo Arkitektur, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime me informatat e vendit të punës dhe gjej kandidatët e duhur për punën që ofroni.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione