Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Kozmetikë | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej konkurse pune në Kozmetikë. Shiko njoftimet për punë si estetiste për thonjë, berber, parukiere, fizioterapiste, masazhatore, ndihmës parukier, dhe shumë vende tjera pune të lira në Gjithë Shqipërinë. Filtro njoftimet per pune ne Kozmetikë apo kerko ne kutin e kerkimit dhe gjej punen ideale.Dje 23:25
Linku:
Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Kerkohet Berber

Shitësit të Besuar

Dje 23:25
Linku:
Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Kerkohet Berber

Shitësit të Besuar
Dje 18:25 Kujdesi kozmetik  ·  Durrës

Kerkojme parukiere

18 Maj 17:29 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Ofrohet pune berber Tiranë

03 Pri 19:55 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

KERKOJM ESTETISTE PER THONJE

24 Mar 12:40 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste per Thonj

12 Mar 16:48 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

kerkoj parukiere me eksperience pune.

09 Mar 12:03 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Krevat , Estetike

250 LEK

04 Mar 13:25 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Karfica kerkon ndihmese parukiere

01 Mar 09:09 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Parukiere me eksperience

29 Shk 21:57 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Parukiere

12 Shk 14:33 Kujdesi kozmetik  ·  Durrës

Estetiste

05 Shk 00:03 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

STAF SHITES WELL TIRANA

30 Jan 14:11 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

PERGJEGJES TURNI (F/M)

28 Jan 20:49 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

TAVOLINE PUNE BERBERI

99 EUR

28 Jan 10:58 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste

19 Jan 11:25 Kujdesi kozmetik  ·  Berat

Berber

03 Jan 12:26 Kujdesi kozmetik  ·  Lushnjë

Berber

10 Nën 17:13 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste per thonj

09 Nën 11:59 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Kerkohet Berber

24 Tet 00:23 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Pasqyra per berber 0695188660

17 Tet 17:53 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste

04 Tet 21:51 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste

19 Sht 14:40 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Estetiste

28 Gush 11:09 Kujdesi kozmetik  ·  Tiranë

Kerkohet berber


Jeni profesionist/e në kozmetikë? Shiko mundësit për punësim ne Kozmetikë apo ne fushen e kujdesit në kompani kozmetike Gjithë Shqipërinë. Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej punën ideale.


Gjej punë në Kozmetikë


Nëse keni përvojë në Kozmetikë dhe dëshironi të punësoheni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si estetiste për thonjë, berber, parukiere, fizioterapiste, masazhatore, ndihmës parukier, make up, berber me eksperiencë, manikyriste, estetiste për trajtimet e fytyrës, specialiste thonjsh, dhe shumë vende tjera pune në biznese për kozmetikë dhe kujdes në Gjithë Shqipërinë.


Filtro njoftimet per pune ne Kozmetikë apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej punën që ju përshtatet më së miri.


Gjej punëtor për kozmetikë në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për punëtor në Kozmetikë, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.

kamez Opel astra Berber call center astir Tv krevat ford Relax Karrige berberi Paketim parukeri Produkte thonjsh Estetiste thonjsh Kuzhinier Pune shitese Make up vll Pune ne parukeri ne durres Kosov pune ne gjermani kompjuter pune ne gjermani berber Estetiste Kerkoj pun Zmerilues Punë estetike Masazh Pune Pajisje berberi pune ne gjermani Shitese Fizioterapi Estetiste per thonj Makeup zvicer pune ne zvicer Pune ne parukeri ne durres pune belgjike Greqi Karike berber kerkoj estetiste per thonje Tirane Krevat estetike Itali pune ne malte Gjermani kerkoj pune Pune ne itali Qerpik Parukiere Paisje parukierie pune ne gjermani Estetiste sallon Grim Pun per thonj pune part time online nga shtepia Menaxher I rrjeteve sociale Pune ne Europe tokë ndërtimore në shitje Fizioterapiste Kozmetik estetiste per thonje Makeup artist Puntore per thonj Parukeri njoftimefalas.com perqindje estetiste qerpikesh Bordel pune ne greqi Pune online nga shtepia shkoder Kozmetik pune pune ne berber gjermani Ndihmes parukiere Shtitja e biznesit te parukierise pune ne elbasan Pershendetje jam nje zonj e interesuar per pun te dyt jam me e ksperienc 16 vite pune Pune estetiste Per butik Pun per parukeri Klinika mjekesore Shitse kozmetik Nail artist Pune ne parukeri ne durres kerkoj Me falni Pune per eye lashess Робота pune per minoren pune nga shtepia operator rrjete sociale operator rrjete sociale Produkte Esteri ke ne shitur Kerkoj pune ne parukieri dyqan ne lungomare pune ne durres Maka up artist estetiste thonj pune nga shtepia evaluation

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione