Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Kontabilitet dhe këshilla Financiare | Njoftimet Shqipëri


Gjej konkurse pune për Kontabilitet dhe Financa. Shiko njoftimet për punë si ekonomist, operator ekonomik, specialist finance, financiere, ndihmëse ekonomiste, përgjegjës administrativ, sekretari, arketare, drejtor i departamentit të financës dhe shumë vende tjera pune në fushën e kontabilitetit dhe financa.23 Maj 13:38 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Tiranë

Ekonomiste

20 Maj 17:13 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Fier

Kerkohet mekanik dhe punetor

05 Dhj 09:43 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Tiranë

Ekonomiste

23 Nën 09:51 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Durrës

Ekonomist/e

06 Sht 23:58 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Tiranë

Financier

27 Qer 14:11 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Tiranë

Ekonomiste

01 Shk 16:34 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Skrapar

Aide

02 Sht 12:26 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Berat

new ad

04 Gush 11:30 Kontabilitet dhe këshilla financiare , Tiranë

Ekonomist/e


Keni njohuri në Kontabilitet dhe Financa? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej mundësi për të filluar karrierë në fushën e kontabilitetit. Gjej konkurse pune në kompani të ndryshme në GJithë Shqipërinë.


Gjej punë në fushën e Kontabilitet dhe Financa


Nëse keni kryer shkollim në Kontabilitet apo Financa dhe kërkoni të punësoheni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për punë si ekonomist, operator ekonomik, specialist finance, financiere, ndihmëse ekonomiste, përgjegjës administrativ, sekretari, arketare, drejtor i departamentit të financës, menaxher kontabiliteti, shërbime kontabiliteti dhe shumë vende tjera pune në gjithë Shqipërinë.


Kërko njoftime në MerrJep.al dhe gjej mundësi për të filluar karrierë në Kontabilitet dhe Financa.


Shpall konkurs për punë në Kontabilitet dhe Financa


Nëse jeni duke kërkuar për punëtor për Kontabilitet dhe Financa, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime duke përshkruar punën që ofroni, dhe gjej kandidatët e duhur për kompaninë tuaj.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione