Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në fushën e Inxhinierisë | Njoftimet në Shqipëri


Gjej konkurse pune ne inxhinieri. Shiko njoftimet për punë si elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, zhvillues i aplikacioneve, Specialist SEO, Inxhinier ndërtimi, Inxhinier topograf, Inxhinier kimist, Inxinier informatik, Inxhinier telekomunikacioni dhe shumë vende tjera pune ne inxhinieri. Njoftime per vende të lira pune në Gjithë Shqipërinë.Dje 14:48 Inxhinieri  ·  Tiranë

LICENSE Ndertimi me qera

1 000 EUR

23 Pri 12:30 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinier Mjedisi

21 Pri 02:55 Dyqan Inxhinieri  ·  Tiranë

Ofroj instalime dhe difekte elektrike

Shitësit të Besuar
13 Pri 19:29 Inxhinieri  ·  Tiranë

Xmbbnn

13 Pri 19:29 Inxhinieri  ·  Pukë

Txtctct

11 Pri 13:57 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinier Mjedisi

09 Pri 07:49 Inxhinieri  ·  Tiranë

License inxhinieri mjedisi/drejtues teknik

05 Pri 16:05 Inxhinieri  ·  Tiranë

Elektriçist

05 Pri 15:59 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhiniere elektrike

22 Mar 10:37 Inxhinieri  ·  Vlorë

Vg,g

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:24 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinier ndertimi

Online
13 Mar 11:17 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinier mekanik

Online
08 Shk 15:09 Inxhinieri  ·  Berat

test

26 Jan 11:57 Inxhinieri  ·  Vlorë

Punë si Elektriçist

26 Jan 09:58 Inxhinieri  ·  Tiranë

Ndihmes Elektricist/Punetor

25 Jan 15:14 Inxhinieri  ·  Tiranë

Elektricist

25 Jan 03:25 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinieri Mjedisi

21 Jan 18:42 Inxhinieri  ·  Durrës

Kerkohet inxhinjer druri.

21 Jan 11:46 Inxhinieri  ·  Durrës

Inxhinjer mobiljesh.

16 Jan 11:49 Inxhinieri  ·  Tiranë

Inxhinier

16 Jan 11:41 Inxhinieri  ·  Durrës

INXHINIER MEKANIK

04 Jan 08:55 Inxhinieri  ·  Durrës

Kerkohwt punetor karburanti

Shitësit të Besuar
04 Jan 08:45 Inxhinieri  ·  Durrës

Kerkohet punetor karburanti

Shitësit të Besuar

Jeni Inxhinier në ndonjë fushë dhe kërkoni punë ne inxhinieri? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet me konkurse për punë në kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë dhe gjej punën ideale ne inxhinieri.


Gjej punë inxhinieri në MerrJep.al


Eksploro njoftimet per pune ne inxhinieri në MerrJep.al dhe gjej punë ideale. Shiko njoftimet për elektricist, inxhinier druri, inxhinier softuerik, zhvillues i aplikacioneve, Specialist SEO, Inxhinier ndërtimi, Inxhinier topograf, Inxhinier kimist, Inxinier informatik, Inxhinier telekomunikacioni, Inxhinieri mekanike, Inxhinieri ekonomike, Inxhinieri fizike, Inxhinieri mjedisi, Inxhinieri gjeoinformatike, Inxhinieri materiale, dhe shumë fusha të tjera që kërkohen nga kompani të ndryshme në Gjithë Shqipërinë.


Kërko njoftime per inxhinieri në MerrJep.al dhe gjej punën ideale për ju nga shtëpia.


Krijo njoftime për punë ne inxhinieri


Jeni duke kërkuar për punëtor ne inxhinieri? Shpall konkurse në MerrJep.al shpejt dhe leht duke plotësuar furmularin me informatat e punës që ofroni, dhe gjej kandidatët e duhur në mënyre efikase.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione