Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej punë në Bujqësi | Njoftimet në Shqipëri


Njoftime për punë në Bujqësi në Gjithë Shqipërinë. Shiko konkurset për punë si fermer, punëtor krahu, çoban, punëtor për mirmbajtien e fermes, punëtor bujqësie, punëtor për mirëmbajtien e kopshitit, dhe shumë vende tjera pune në Bujqësi në Gjithë Shqipërinë.20 Maj 15:51 Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor per stall

30 Pri 08:08 Bujqësi  ·  Durrës

Roje Pulari- Pagese te kenaqshme

23 Pri 22:10 Bujqësi  ·  Fier

Kerkojme nje cift per pune ferme

23 Pri 19:11 Bujqësi  ·  Kurbin

Kerkohet Punonjes Ferme Familjare

09 Pri 05:18 Bujqësi  ·  Tiranë

Puntore nga Bangladeshi India Nepali

04 Pri 13:19 Bujqësi  ·  Lushnjë

SHITET KORRËSE 125 ITALIANA

60 050 LEK

11 Mar 15:22 Bujqësi  ·  Tiranë

Shitese

01 Shk 22:47 Bujqësi  ·  Korçë

Pleh organik

10 Jan 02:03 Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj nje puntor

16 Dhj 18:38 Bujqësi  ·  Lushnjë

Shitet freza

15 Dhj 06:21 Bujqësi  ·  Elbasan

Gjela rika rosa pula

25 Nën 10:50 Bujqësi  ·  Berat

Kerkojm puntor per ULLiNj

24 Tet 20:26 Bujqësi  ·  Tiranë

dyqan me qera

29 Sht 21:33 Bujqësi  ·  Tiranë

Agronom

29 Korr 17:23 Bujqësi  ·  Elbasan

RAKI KUMBULLE 21.5 GRADE 500LEK RAKI RRUSHI 500 LEK KG

500 EUR

15 Korr 09:01 Bujqësi  ·  Tiranë

Kerkoj punetore per sere

09 Qer 11:39 Bujqësi  ·  Lezhë

Ferme Te lopeve

24 Maj 21:09 Bujqësi  ·  Dibër

Offriamo

21 Maj 07:27 Bujqësi  ·  Fier

Ofrohet Sherbime Kopshtarie

16 Maj 23:43 Bujqësi  ·  Shkodër

Kerkoj puntor

14 Maj 23:59 Bujqësi  ·  Shkodër

Ferm / Shtall

03 Pri 13:49 Bujqësi  ·  Tiranë

Kërkohet “TEKNOLOG BAXHOJE”

04 Mar 20:54 Bujqësi  ·  Fier

Sere 2600m2

28 Shk 11:08 Bujqësi  ·  Berat

Vaj Ulliri 100% origjinal

07 Shk 17:15 Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor per stall

07 Jan 21:43 Bujqësi  ·  Tropojë

Gdggsgdgdggd

30 Nën 15:55 Bujqësi  ·  Tropojë

Rrcv

29 Nën 06:50 Bujqësi  ·  Shkodër

Kerkojm puntore

15 Nën 14:18 Bujqësi  ·  Përmet

Errttt

28 Tet 17:29 Bujqësi  ·  Berat

Vaj ulliri 550 lek litri

28 Sht 14:11 Bujqësi  ·  Elbasan

Agronom

08 Sht 13:29 Bujqësi  ·  Pogradec

Vsvdvbx

06 Sht 23:58 Bujqësi  ·  Durrës

Balla

30 Gush 13:26 Bujqësi  ·  Tiranë

Auto klav

24 Gush 22:39 Bujqësi  ·  Berat

Pun ne Ferem

13 Gush 13:08 Bujqësi  ·  Tiranë

Kerkohet mekanik me eksperience

10 Korr 13:42 Bujqësi  ·  Durrës

Ofrojme pune punetore ferme

10 Korr 13:33 Bujqësi  ·  Durrës

Ofrojme pune punetore ferme

17 Qer 18:47 Bujqësi  ·  Tiranë

kerkohen puntor bujqesi

31 Maj 02:24 Bujqësi  ·  Durrës

Për vjelje qershi

29 Maj 12:55 Bujqësi  ·  Kukës

Kerkoj puntor me punu ne ferme, rroga 400€

27 Maj 23:09 Bujqësi  ·  Berat

Kerkoj punetor ne ferme


Dëshironi të punësoheni në Bujqësi? Gjej njoftime për fermer që kërkojnë punëtor për punë të ndryshme në sektorin e bujqësisë. Shiko njoftimet dhe gjej punën që të përshtatet më shumë.


Gjej njoftime pune në Bujqësi


Bujqësia në Shqipëri punëson 47.8% të popullsisë dhe rreth 24.31% e tokës përdoret për qëllime bujqësore. Sektori i bujqësis vazhdon të jetë një nga sektorët kryesor në ekonominë e Shqipërisë.


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej konkurse të ndryshme për punë në bujqësi. Shiko njoftimet për punë si fermer, punëtor krahu, çoban, punëtor për mirmbajtien e fermes, punëtor bujqësie, punëtor për mirëmbajtien e kopshitit, kopshtar, dhe shumë vende tjera pune në sektorin e bujqësis. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej punën ideale ne Bujqësi.


Gjej kandidatë për punë në bujqësi


Nëse keni fermë apo kompani në Bujqësi dhe jeni duke kërkuar punëtor, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shpërndaj njoftime duke përshkruar punën që ofroni dhe gjej kandidatët e duhur për punë në bujqësi.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione